Ігор Гуменюк сидітиме під вартою ще до 29 жовтня

Сьогодні Печерський суд почав розглядати справу Ігоря Гуменюка, якого підозрюють у киданні гранати біля будівлі Верховної Ради 31 серпня. Суд обирав міру запобіжного заходу – утримання під вартою до 29 жовтня.

Про це повідомляє hromadske.tv

Суддя також призначив медично-судову експертизу тілесних ушкоджень Гуменюка, так як той стверджував, що його били працівники міліції під час допиту.

Бійця захищають два адвокати – Сидір Кізін та Олександр Свиридовський. Суддя – Олег Білоцерковець.

Будівлю суду пікетують близько 20 людей з прапорами ВО Свобода.

Раніше Гуменюк заявив, що не визнає своєї вини. Сидір Кізін, адкокат Гуменюка, також заявив, що його підзахистинй давав свідчення під тиском.

«У справі нічого того, про що говорив Арсен Борисович, немає. Із документів там був лише протокол про затримання, в якому чорному по білому написано, що у нього нічого не вилучалось, тобто ніяких гранат, ніяких вибухових пристроїв про які говорив міністр. І наступний протокол – протокол допиту у якості підозрюваного, з нього вбачається, що він не визнає свою провину і що до нього застосовувалось насильство, його били, його змушували дати покази проти себе», – заявив адвокат затриманого Сидір Кізін.

Станом на ранок 1 вересня у шпиталях перебували 141 постраждалий, з них 131 – правоохоронці з МВС та Національної гвардії. Загинули троє бійців Національної гвардії.

Правоохоронні органи повідомили про підозру 18 громадянам у зв’язку з подіями.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.