Революція завадила “януковичам” здати школу-довгобуд на 190 місць на Хмельниччині. За них це зробила нова влада

Керівництво Хмельницької обласної ради і Ярмолинецької РДА 1 вересня відкрили новозбудоване приміщення Скаржинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 190 учнів.

Про це повідомляє сайт обласної ради.

Фото з сайту обласної ради

Фото з сайту обласної ради

Фото з сайту обласної ради

Фото з сайту обласної ради

Сам навчальний заклад почали зводити майже 30 років тому. Реальне фінансове вливання почалося з приходом до влади губернатора Партії регіонів Василя Ядухи. Перший транш коштів на суму 11,1 млн. грн пішов на початку вересня 2011 року. Тоді тендер виграло ТОВ “Юніпром-Поділля” (Хмельницький).

Далі пішли кошти у довгобуд у жовтні 2012 року. Тоді КП “Управління капітального будівництва обласної ради” застосувало закупівлю в одного учасника і уклало договір з ТОВ “Юніпром-Поділля” на 2,7 млн. грн.

“Згідно з листом Хмельницької обласної ради № 1631/01-15 від 08.08.2012 року необхідно вжити усіх заходів нам як замовнику торгів для завершення виконання робіт та введення об’єкта в експлуатацію в 2012 році”, – пояснював голова комітету конкурсних торгів Володимир Войтюк в обгрунтуванні процедури закупівлі в одного учасника.

У коментарі “Незалежному громадському порталу” бувший директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Віктор Очеретянко у серпні 2013 року сказав, що Ярмолинецький ЗОШ мав високий ступінь готовності.

“Реально цього року закінчимо будівництво лише двох: ЗОШ у селі Скаржинці на 190 місць і ЗОШ у селі Нова Лабунь на 110 місць”, – обіцяв чиновник.

За відомостями Єдиного державного реєстру, засновниками ТОВ “Юніпром-Поділля” є Гогелідзе Хвіча і Углава Вепхія.

За даними сайту “Наші гроші”, у 2009-2011р.р., нинішній директор ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» Андрій Колеснік був співвласником ТОВ «Юніпром-Поділля». Пізніше його частку переоформили на Олександра Ступніцького, відомого як спізасновник «Поділля-Інвест Сіті».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Шутяк гнида продажна

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.