Рейтинг губернаторів: Загородний утримує 6 місце

Видання “Ділова столиця” презентувало рейтинг голів облдержадміністрацій за підсумками роботи у I півріччі 2015 року. Як зазначається у публікації, всі цифри беруться тільки з даних Держстату. Областям за кожним критерієм нараховуються бали залежно від зайнятих ними місць, потім підраховується сума балів за всіма критеріями, і по цій сумі ранжуються регіони, а разом з ними і їх керівники.

ODA

На шостому місці (42 бали) втримався Михайло Загородній, який з 6 березня працює губернатором Хмельниччини. У першому півріччі область залишилася гіршою за процентною часткою штатних працівників, відправлених у вимушені відпустки без збереження зарплати. Ця частка становила 1,6% (хоча в більшості регіонів вона в кілька разів нижче), а на підприємствах переробної промисловості – 9,1%.Загальна чисельність працівників, яких спіткала така доля, перевищила 3,4 тис.

У той же час Хмельниччина допустила найменше скорочення чисельності штатних працівників – на 2,2%, тоді як більш ніж у половині регіонів цей показник перевищив 5%.

У числі досягнень області можна відзначити також друге місце серед регіонів з найнижчим рівнем боргів населення з оплати ЖКП, третє – з найбільшим зростанням будівельної продукції, четверте – з найнижчою заборгованістю по зарплаті на одного працівника, п’яте – з найменшим зростанням споживчих цін, шосте – з найкращого динамікою промисловості та експорту, найбільшою загальною площею введеного в експлуатацію житла на тисячу жителів і найбільшим обсягом освоєних капітальних інвестицій на душу населення.

Загальний обсяг капінвестицій на Хмельниччині збільшився порівняно з першим півріччям минулого року на 23,1% – це третій результат по Україні після Волині та Києва. Залишається сподіватися, що інвестиції підштовхнуть економічне зростання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.