День знань у школі №25

Перше вересня цього року порадувало справжнім літнім теплом та яскравим сонцем. У дворі школи № 25 зібралося, мабуть, більше тисячі хмельничан.

Педагоги – як завжди найкрасивіші, впевнені та організовані, насправді були раді бачити своїх учнів. Старшокласники, які раптом подорослішали за літні місяці, не відразу впізнавали своїх засмаглих однокласників у вишиванках. Першокласники, яких було ледь видно з-за букетів пишних осінніх квітів. Матусі, що раз-у-раз поправляли своїм школярам зачіски чи шкарпетки. Татусі, що весь час шукали гарного ракурсу для фото в сімейний альбом. І бабусі з дідусями, які тихенько змахували сльозу, чи то від сонця, чи то він ностальгії за власним дитинством.

І все було як годиться – і слова привітання від директора, і вірші в мікрофон, які діти читали незнайомими для себе голосами, і перший дзвоник, які дали гарнесенька дівчинка і підліток – надія школи. Але гімн цього року лунав якось особливо урочисто, і всі стояли струнко, а діти та дорослі, пошепки та вголос підспівували. І треба було статися подіям двох неповних років, щоб усі, від відмінника до головного бешкетника, не лише вивчили його слова, але й відчули його суть.

На урочистій лінійці були присутні члени громадської організації «Сильне місто» та її лідер, відомий громадський діяч Сергій Мандзій. В цій школі він колись вчився та звик підтримувати своїх колишніх вчителів, деякі з яких пам’ятають його ще хлопчиком. Ось і цього разу Сергій Володимирович допоміг провести ремонт, підготувати будівлю до нового навчального року. Під час святкової лінійки він зробив ще один сюрприз – передав школі новенький тенісний стіл, щоб діти не лише вчилися, але й розвивалися фізично, як і годиться мешканцям сильного міста. Сергій також привітав усіх присутніх з днем знань, а також побажав усім успіхів у навчанні, міцного здоров’я та мирного неба.

11Завершилася святкова лінійка виступом справжньої зірки Андрія Клименка, який заспівав одну зі своїх пісень. До речі, ГО «Сильне місто» не обмежилися одним навчальним закладом. Вони відвідали школу №4 разом з артистами Андрієм Романіді та Тетяною Козюк, а також вручили подарунок від Сергія Мандзія – фотоапарат.12

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.