На Хмельниччині Міноборони придбає до 25 квартир для військовослужбоців

З метою забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей Міністерство оборони України оголосило конкурс про закупівлю квартир.

Про це йдеться на сайті Міноборони.

Помешкання буде придбано на вторинному ринку (готове житло) в регіонах України, а саме у місті Хмельницький – до 15 квартир та у Хмельницькій області – до 10.

Розкриття конкурсних пропозицій буде здійснено 9 вересня 2015 року.

Загальний кошторис із закупівлі квартир для військових по Україні становить 949,7 млн. грн.

Для надання роз’яснень та інформації можливо звернутись до Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України за тел./факс (044) 243-64-77.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

 1. У 2003-:-2012 роках, коли я від МО України відповідав, в т.ч. і в Хмельницькій обл., за цю справу, в м. Хмельницькому завдяки власному будівництву МО України, тобто будівництву, коли МО України виступало і замовником і забудовником (будувалось на виділених МОУ землях за рахунок держбюджету), тільки в м. Хмельницькому було одержано в побудованих нових і реконструйованих під житло зі зміною призначення існуючих будинках житло для військовослужбовців і пенсіонерів Збройних Сил України загальним обсягом більше 450-ти квартир. А взагалі за визначений період в області в містах і селищах: Славута, Шепетівка, Ізяслав, Старокостянтинів (більше всього), Хмельницький (2-ге місце), Ярмолинці та Кам’янець-Подільський таким же чином було одержано 1751-у квартиру, що було найкращим показником на Україні.
  При цьому необхідно обов’язково відмітити 3 речі: Вартість 1-го метра квадратного загальної площі цього житла була значно менше (інколи на кілька сотень грн.) за ринкову та визначаємо державою на ті періоди для відповідних регіонів середню опосередковану. Це житло на відміну житла, що пропонувалося ни ринку, було готове для проживання зразу (т.з. – «під ключ» з повним опорядженням і облаштуванням, але, звичайно «без розкоші). Щодо нього не було не одного «скандалу», наприклад, щодо не підведення мереж чи іншої неготовності, т.з. «подвійних квартир» або т.п.
  А зараз, я, як фахівець у цій справі (інші фахівці добре знають про мене), який має досвід і розуміння у цій справі, впевнений, що буде не тільки «пшик», я ще і … (здогадайтеся самі). Тим більше, що у місті і області у МОУ є ще власне незавершене будівництво, тобто – раніше вкладені бюджетні кошти, і землі для нього. А черга ніколи не зменшиться, поки на законодавчому рівні не буде розділено житло «службове», тобто – житло для діючого складу ЗСУ в управлінні (на балансі) МОУ, яке не може бути приватизовано, та житло для пенсіонерів ЗСУ і пільговиків. І займатись організацією цього будівництва повинні фахівці.
  І ще, все залежить від мети тих, хто цим буде займатися. Якщо за мету буде виконання відповідної державної програми у складі загальної державної програми підвищення обороноздатності держави, якої на даний час не має, то буде один результат. А якщо за мету буде піар та особистий матеріальний зиск, то буде зовсім інший результат.

 2. З виправленням помилок:
  У 2003-:-2012 роках, коли я від МО України відповідав за цю справу, в т.ч. і в Хмельницькій обл., в м. Хмельницькому завдяки власному будівництву МО України, тобто будівництву, коли МО України виступало і замовником і забудовником (будувалось за рахунок держбюджету на виділених МОУ землях), тільки в м. Хмельницькому було одержано в побудованих нових і реконструйованих під житло зі зміною призначення існуючих будинках житло для військовослужбовців і пенсіонерів Збройних Сил України загальним обсягом більше 450-ти квартир. А взагалі за визначений період в області в містах і селищах: Славута, Шепетівка, Ізяслав, Старокостянтинів (більше всього), Хмельницький (2-ге місце), Ярмолинці та Кам’янець-Подільський таким же чином було одержано 1751-у квартиру. І це було найкращим показником на Україні.
  При цьому необхідно обов’язково відмітити 3 речі: Вартість 1-го метра квадратного загальної площі цього житла була значно менше (інколи на кілька сотень грн.) за ринкову вартість та середню опосередковану вартість, що визначалась державою за ті періоди для відповідних регіонів. Це житло на відміну від житла, що пропонувалося на ринку, було зразу готове для проживання (зроблене «під ключ» з повним опорядженням і облаштуванням, але, звичайно «без розкоші). Щодо нього не було ні одного «скандалу», наприклад, щодо не підведення мереж чи іншої неготовності, т.з. «подвійних квартир» та / або т.п.
  А зараз, я, як фахівець у цій справі (інші фахівці добре знають про мене), який має досвід і розуміння у цій справі, впевнений, що вказане вище буде не тільки «пшиком», я ще і … (здогадайтеся самі). Тим більше, що у місті і області у МОУ є ще власне незавершене будівництво, тобто – раніше вкладені бюджетні кошти, і землі для нього. А черга безквартирних військовослужбовців і пенсіонерів ЗСУ ніколи не зменшиться, поки на законодавчому рівні не буде розділено житло для них на «службове», тобто – житло для діючого складу ЗСУ в управлінні (на балансі) МОУ, яке не може бути приватизовано, та житло для пенсіонерів ЗСУ і пільговиків. І займатись організацією цього будівництва повинні фахівці.
  І ще, результат залежить від мети тих, хто цим буде займатися. Якщо за мету буде виконання відповідної державної програми у складі загальної державної програми підвищення обороноздатності держави, якої на даний час не має, то буде один результат. А якщо за мету буде піар та особистий матеріальний зиск, то буде зовсім інший результат.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.