ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Курсантів-прикордонників тепер навчатимуть, враховуючи набутий досвід в зоні АТО.  Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького поповнилася 282 курсантами, 95 слухачами та 138 студентами. Генерал-лейтенант Василь Серватюк: “Серед курсантів та викладачів академії є 187 військовослужбовців, які вже пройшли зі зброєю в руках пекло війни, проявивши при цьому мужність і героїзм. Сьогодні прикордонники з гідністю виконують бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції”.

На Хмельниччині незаконно віддали в оренду землі на 14 мільйонів. За позовом прокуратури області господарським судом задоволено п’ять позовів прокуратури Хмельницького району в інтересах держави в особі районної державної адміністрації, Держземагентства в області до двох місцевих ТОВ про визнання недійсними п’яти рішень сільських рад і договорів оренди земельних ділянок.

Сільські ради перевищили свої повноваження при прийнятті рішень про передачу у користування цим товариствам майже 800 га земель сільськогосподарського призначення, розташованих за межами сіл”. Крім того, надання в оренду земель запасу, невитребуваних паїв та міжпайових доріг відбулося без проведення земельних торгів.

На території Хмельницького національного університету відкрили меморіальний знак. Стела пам’яті Героїв Небесної сотні “Героям слава” з’явилась поблизу третього корпусу ХНУ. Ідея спорудження виникла у студентському самоврядуванні, у профкомах студентському, викладацькому і ректорату. Меморіальний знак зведений за рахунок спонсорських коштів.

В Ізяславі громадськість самотужки рятує храм XVI-XVII століть. Активісти намагаються врятувати найдавнішу зі збережених християнських святинь міста – костел святого Івана Хрестителя, почали зводити у 1599 році, яку не тільки зумисне занедбали та знищили за Союзу, але й перетворили на звалище сміття вже в незалежній Україні.

Ця пам’ятка, внесена до Державного реєстру національного культурного надбання №759/0, а також внесену до переліку пам’яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.