У Семенишина спростували, що гранотометник зі “Свободи”, перебував у лавах міліції Хмельниччини

На офіційному сайті Управління МВС України у Хмельницькій області з’явилося повідомлення про спростування інформації, що підозоюваний у використанні гранати під час масових заворушень під Верховною Радою, служив у лавах міліції Хмельниччини.

“У деяких засобах масової інформації почала поширюватися хибна інформація про те, що громадянин Ігор Гуменюк, підозрюваний у використанні гранати під час масових заворушень під Верховною Радою 31 серпня поточного року, раніше був працівником Кам‘янець-Подільського міського відділу міліції.

Зазначена інформація не відповідає дійсності. Дана особа ніколи не працювала в будь-яких органах внутрішніх справ Хмельниччини”, – говориться у повідомленні.

Крім цього, на сторінці у “Фейсбук” видання “Вечірний Кам’янець” розміщено посвідчення Гуменюка. Згідно з ним, він є діючим міліціонером батальйону патрульної служби міліції ОП “Січ”. Виписано документ у київському відділку міліції 4 липня 2014 року. Посвідчення дійсне до 2018 року.

11215808_171729576494983_8579443444647023406_n

Також у “YouTube” розміщене оперативне відео затримання підозрюваного Ігоря Гуменюка.

Як писав НГП, затриманий, за версією міністра МВС Арсена Авакова, гранатометник з під ВР Ігор Гуменюк є жителем Кам’янця-Подільського.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.