Дорожники хмельницького міськвиконкому обзавелися асфальтним устаткуванням, куплене у панамського офшора

Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницького міськвиконкому за результатами тендера 25 серпня уклали угоду з ТОВ “Кредмаш Сервіс” (Кременчук, Полтавська область) на придбання асфальтне устаткування вартістю 2 млн. 749 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

У технічних завданнях до документації конкурсних торгів сказано, що до складу устаткування входять агрегат живлення, конвеєр, система пилоочищення, комплект сигналізаторів рівня, агрегат мінерального порошка в комплекті з енергообладнанням.

Єдиним конкурентом виступив Завод “Металоконструкцій і залізобетонних виробів” КП Тресту “Кременчукнафтохімбуд”, яки запропонував ціну вищу на 7,3%.

За даними Єдиного державного реєстру, засновниками ТОВ “Кредмаш Сервіс” є ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ІНСТИТУТ ПЕРЕДОВИХ ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ (Кременчук) і ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ТОРГОВИЙ ДІМ “КРЕДМАШ” (Кременчук).

Натомість кінцевим бенефіціарним власником є КОРПОРАЦІЯ “ДРИМ СЕЙЛЗ” ФЕРНАНДО ЕНРІКЕ МОНТЕРО ДЕ ГАРСІЯ з Панами. Першозасновником “Інституту передових дорожньо-будівельних технологій” до переоформлення на Панаму був теперішній директор підприємства – Олександр Бутко.

Untitled-1

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.