Затриманий під ВР кам’янчанин воював під Донецьким аеропортом

Ігор Гуменюк, ймовірний метальник гранати під Верховною Радою, був активним учасником Революції Гідності та добровольцем в зоні АТО. Про це НГП повідомили знайомі затриманого. Вони стверджують, що 21-річний кам’янчанин не курив та не вживав алкоголю, регулярно займався спортом.

22 січня 2015 року Ігор Гуменюк в інтерв’ю медіаресурсу «Кам’янець» розповідав свою версію подій на Майдані та про службу в батальйоні «Січ».

На світлинах з соціальної мережі «ВКонтакте» видно, що під час протистоянь на Грушевського він перебував в епіцентрі подій. Також у соцмережах можна знайти багато фото із зони АТО. Щоправда, особистих фотографій у Ігоря не багато, переважають патріотичні картинки. Серед близьких знайомих відомий під псевдо «Дубенко».

Також відомо, що в лютому 2014 року Ігор Гуменюк перебував в селищі Піски поблизу Донецького аеропорту.

ГУМЕНЮК-ЛІВОРУЧ

На сторінці ВКонтакте «Соколу», головою Кам’янець-Подільського міського осередку є Гуменюк, ситуацію із затриманням коментують так:

«Мусара затримали Ігора Гуменюка – добровольця, що недавно повернувся з АТО. Аваков заявив, що І.Гуменюк кинув в вевешників гранату РГО. Ця заява є чистої води політичною провокацією проти батальйону “Січ” та його співтворця – ВО “Свобода”. Розліт осколків при детонації РГО становить від 50 до 100 метрів. До того ж детонація відбувається одразу при контакті з твердою поверхнею без затримки. На відео видно як спочатку впав якийсь “об’єкт”, а потім пролунав вибух. Однозначно вибухнула не РГО».

Знайомі стверджують, що 21-річний кам’янчанин не курив та не вживав алкоголю, регулярно займався спортом.

А от в батальйоні МВС «Січ» вже відхрестились від затриманого.

«Боєць батальйону «Січ» Ігор Гуменюк перебував у процесі звільнення на підставі власноруч написаного рапорту про звільнення за власним бажанням», − повідомили в підрозділі на сторінці у Facebook.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Ніхто не має права вбивати інших людей. А якщо він це робить, то він нелюдь. Також, ніхто не має права звинувачувати та оглошувати винних у ЗМІ без рішення суду. Протизаконня не має позитиву тому що породжує тільки інше протизаконня.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.