ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

На Хмельниччині у селі Білобородка на Білогірщині, селяни пікетували молокозавод. Вимагали заплатити за молоко, яке підприємство в них купує. Кажуть, півроку не отримували ані копійки.

“Продукцію продають, гроші за це беруть, а нам ні копійки не дають ” – говорить доярка Катерина Назарук. Фермери порахували, що завод заборгував їм 6,5 млн грн, ці гроші мали піти на закупівлю кормів, тепер не знають чим годуватимуть корів взимку.

Представники місцевої влади стверджують, що підприємство не платить не тільки фермерам, без зарплати працюють самі заводчани. Вони зверталися в райдержадміністрацію. Власнику, який проживає у Київі, Руслану Бадаєву, колишньому нардепу-регіоналу, послали вже сотні листів, але марно, на телефонні дзвінки він також на відповідає.

Фермери зібрали інформацію, хотіли судитися, та, як виявилося, судитися – марно.

“Це фантом – фірма має тільки юридичний статус, не маючи ні майна, ні активів. Подавши на суд ми виграєм і получим банкрута, який закриється не виплативши боргів не тільки нам, а й іншим здатчикам молока нічого” – роз’яснює фермер Вадим Лейві.

Ніхто з керівників підприємства до пікетувальників так і не вийшов. Селяни чекатимуть десять днів, якщо ситуація не зміниться – виведуть під стіни заводу худобу та оголосять безстроковий страйк, заблокують роботу молочарні.

Поблизу третього корпусу університету відкрили стелу пам’яті загиблим героям Небесної сотні, учасникам АТО. Напередодні Дня знань відбулась урочиста церемонія посвяти першокурсників 2015 року у студенти Хмельницького національного університету. Цьогоріч до   вищого навчального закладу приєдналися 1129 першокурсників. Хвилиною мовчання учасники заходу віддали шану загиблим: Небесній сотні, полеглим воїнам, які відстоювали нашу землю, та померлим у протистоянні українцям.

«Стела побудована за рахунок спонсорських коштів. Ідея його спорудження виникла у студентському самоврядуванні, у профкомах студентському, викладацькому і ректорату. Ми її успішно реалізували. Впевнений, що біля цієї стели завжди лежатимуть живі квіти, адже герої не вмирають, вони завжди житимуть у наших віках», – зазначив під час відкриття пам’ятного знаку  ректор Хмельницького національного університету Микола Скиба.

Міністр внутрішніх справ розповів, коли в нашому обласному центрі з’явиться нова поліція.

Прийом документів від кандидатів стати полісменом у Хмельницькому завершився 21 серпня. На 250 місць, як відомо, подали свої документи 5457 чоловік. Конкурс склав 22 особи на місце. А вже з 28 серпня усі кандидати почали проходити тестування, по завершенні якого на відібраних кандидатів чекає військово-лікарська комісія.

А ось, коли на вулицях Хмельницького з’явиться нова поліція, мабуть, достеменно важко сказати. Адже шостого серпня, в день приїзду міністра внутрішніх справ Арсена Авакова до Хмельницького, Арсен Борисович заявив, що поліцейські вийдуть на роботу вже наприкінці листопад – початку грудня. Та вже наприкінці серпня, міністр «передумав». У своєму блозі Арсен Аваков повідомив, що патрульна поліція в Хмельницькому прийме присягу та почне службу 26 грудня. Тому, схоже, і поліція Хмельницької області почне пізніше формуватися. Адже, як казав Арсен Аваков у Хмельницькому, поліцію Хмельниччини почнуть створювати після того, як запрацює міська.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.