З державного “Поділля-Центр” спробують зліпити суспільного мовника

Державний комітет телебачення та радіомовлення видав укази про реорганізацію низки обласних і регіональних телерадіокомпаній (ТРК) із метою створення в Україні публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (НСТУ).

Про це повідомляє сайт Держкомтелерадіо.

Згідно з повідомленням, реорганізації підлягають 24 обласних державних ТРК, Новгород-Сіверська регіональна ДТРК «Сіверська», Криворізька регіональна ДТРК «Криворіжжя», Національна радіокомпанія України, ДТРК «Культура» та ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм».

Діяльність державних мовників буде припинено до 15 листопада 2015 року, а всі телерадіоорганізації мають приєднатися до Національної телекомпанії України.

«У телерадіоорганізаціях створено комісії з реорганізації та затверджено їх персональний склад», – йдеться в повідомленні.

Довідково. На початку квітня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав закон «Про суспільне телебачення та радіомовлення України».

Згідно із законом встановлюється, що суспільне телебачення та радіомовлення утворюється у формі публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», 100% акцій якого належать державі.

НСТУ утворюється на базі Національної телекомпанії України, Національної радіокомпанії України, ТРК «Культура», «Укртелефільму» та понад 20 обласних і регіональних телерадіокомпаній.

На початку серпня Кабінет міністрів затвердив порядок перетворення Національної телекомпанії України в НСТУ.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.