“УКРОП” в Хмельницькій облраді: для чого і навіщо

Доморощений проект олігарха Ігоря Коломойського продовжує скандальне крокування країною. Більшість українців спостерігали за невдалою спробою близького соратника Коломойського Геннадія Корбана під брендом “УКРОП” зайти до Верховної Ради, при цьому щедро засіваючи  “гречкою” чернігівський округ.

І ось наступна зупинка “УКРОПу у Хмельницькому. До офіційного оголошення старту місцевих виборів носії зеленої рослинки вирішили створити штучний інформаційний привід. За два місяці до завершення каденції Хмельницької обласної ради VI скликання 20 серпня народилася нова депутатська група “Патріоти “УКРОП”.

Окремий респект авторам за геніальність назви групи (у Міністерстві юстиції “УКРОП” розшифровується як “Українське об’єднання патріотів”, а тут аж вийшли патріоти “в квадраті” — авт.). Але, як завжди, диявол криється в деталях.

Нову групу створили на фундаменті колишніх регіоналів, розбавивши “батьківщинівцем” і “єдиноцентристом”. Один із “похрещених” “УКРОПівців” зізнався автору цього тексту, що його попросили з Києва “для палички” зайти в це об’єднання. Либонь, добре попросили, що не міг відмовити.

Але це півбіди. У Хмельницькому слово “УКРОП”, яке в українців рік тому стало асоціюватися з бійцями добровольчих батальйонів та волонтерами, політичні провідники Коломойського спробують остаточно дискредитувати необґрунтованими кадровими призначеннями.

Так, пост керівника Хмельницької регіональної парторганізації “УКРОП” посів Віктор Довбуш. Сьогодні він відомий як активний член Громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації.

edr

Проте три роки тому цей добродій стояв у витоків упровадження економічних реформ Президента Віктора Януковича на Хмельниччині. Точна його посада звучала так завідувач сектору з упровадження економічних реформ патронатної служби при голові ОДА.

Можна було б махнути на цей факт рукою, мовляв, чоловік не має дару футурології, а тому не зміг спрогнозувати, як закінчить його роботодавець. Натомість після Революції гідності прізвище Довбуша засвітилося в люстраційних списках Ради “Майдану” разом з яскравими “регіоналами” з команди екс-губернатора Василя Ядухи.

27 березня новопризначений голова ОДА Леонід Прус під тиском громадськості таки підписав розпорядження про звільнення з посади завідувача сектору впровадження економічних реформ патронатної служби при голові ОДА Віктора Довбуша. Що ж немає Януковича, немає і смислу впроваджувати його економічні реформи на теренах Хмельниччини.

І ще одна ремарка, майже за Фрейдом. Нещодавно Хмельницький відвідав один з лідерів “Українського об’єднання патріотів – УКРОП” Віталій Купрій, який клявся, що до їхньої сили не потраплять хамелеони, що перефарбувались з “регіоналів” чи комуністів.

Фото "Є"

Фото “Є”

І в цей час праворуч від Купрія спокійно сидів пролюстрований Віктор Довбуш.

Віталій Тараненко.

Loading...
Теги: ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.