УКРОП шукає однодумців, які здатні боротися з системою

«Українське об’єднання патріотів» шукає однодумців у всіх регіонах України. Висловити цю позицію на Хмельниччину приїхав народний депутат, один з лідерів «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Віталій Купрій. Він позиціонує партію не просто як опозиційну до нинішньої влади, а конструктивно-опозиційну. Загалом він поділяє лозунг Петра Порошенка «жити по-новому», проте дії президента вважає неефективними.

default

Зокрема, проект змін до Конституції, запропонований Петром Порошенком, на думку Віталія Купрія, фактично дасть можливістьлегалізувати «ДНР» та «ЛНР» за спрощеною процедурою.

Децентралізація влади, за яку ратує глава держави,на ділі виявляється її узурпацією, вважає Купрій. Так, проект змін до Конституції надає префекту, щоприйде на замінуголовіобласноїдержавноїадміністрації, право припиняти повноваження будь-якої ради чи будь-якого голови, якщо вони порушують Конституцію. Проте порушення Конституції, за словами Віталія Купрія, можуть трактувати по-різному:

“Якщо секретар ради чи юрист ради при підготовці рішення десь помилився чи пропустив кому, його можуть усунути. Окрім того префектам хочуть надати право своїми свавільними рішеннями, без звернень в суд, припиняти будь-які рішення місцевих рад”, – обурюєтьсяКупрій.

Крім того, громаду позбавлять права ініціювати місцеві референдуми. На думкуКупрія, це позбавить людей можливості повноцінно вирішувати свої проблеми.

А отефективність роботи людей, з якихсформувався кістяк партії “Українське об’єднання патріотів” Віталій Купрій підтверджує фактами. Вони з дніпропетровська, однак партію розбудовуватимуть в усеукраїнському масштабі.

За рік роботи “дніпропетровської команди” на посадах  в області не сталось жодного корупційного скандалу. Також Віталій Купрій звітує про 3,5 мільярди гривень профіциту у бюджеті області. Такий успіх він пояснює домовленістю з бізнесменами: працювали чесно. Однією з основних заслуг своєї команди в УКРОПі вважають повернення дніпропетровського військового шпиталю в державну власність.

“Геннадій Корбан (нині – голова політради УКРОПу) -досвідчений юрист.Cудовими позовамивін повернув шпиталь в державну власність. Більше того: за свій кошт закупив все обладнання і тепер всі бійці з пораненими кінцівками прагнуть потрапити саме в цей шпиталь. За статистикою, кількість ампутацій там чи не в 10 разів менша, ніж в інших подібних лікарнях”, – розповів Віталій Купрій.

Людей в регіональні осередки обиратимуть серед місцевих. Планується сформувати ефективну команду з надійних, патріотичних українців, що будуть готові боротись за справедливість.

“На мені лежить функція голови контрольно-ревізійного управління, я сам контролюватиму весь процес. Проте ми сподіваємось, що місцеві команди самі знайдуть гідних кандидатів. Ми наполягаємо на тому, щоб до нас не потрапили хамелеони, що перефарбувались з «регіоналів» чи комуністів. Хотілось би, щоб це були нові люди, які, можливо, й були вже в політиці, але проявили свою активну громадянську позицію, які чинили спротив беззаконню та свавіллю влади”, – підкреслив Віталій Купрій.

“Українське об’єднання патріотів” стоїть на позиція правоцентризму, що передбачає, зокрема, підтримку підприємців, зменшення присутності держави в економіці. Наразі партія  створює місцеві осередки до рівня районів. На місцевих виборах УКРОП орієнтуватиметься на результат 15%, які показав кандидат від об’єднання на виборах у Чернігові.

Політична реклама.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. і хто представлятиме цю партію на хмельниччині?

  2. Політичний проект Коломойського.Представлятимуть цю партію власники паспортів держави Ізраіль?.Ціль партіЇ?Дерибан УкраЇни. Віталій Купрій і Гена Корбан з Коломойським хочуть мати з УкраЇни гарний черговий гешефт під брендом”УКРОП”?Андрій Денисенко і Геннадій Корбан із слів Наливайченка підозрються у вбивстві СБУшника при затриманні контрабанди в зоні АТО і організаціЇ злочинного угрупування.

  3. Я вже написав Борису Філатову, що коли тут у Хмельницькому з партією будуть пов’язувати таких собі тварів як пані Стебло — УКРОП матиме на Хмельниччнині НУЛЬ!
    Пообіцяв розібратися…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.