Суд повернув Віннічук у крісло редактора “Летичівської газети” і постановив компенсувати їй 40 тис. грн

Летичівський районний суд прийняв рішення про поновлення на посаду радактора комунального видання “Летичівської газети” Ганни Віннічук.

Таке рішення місцева Феміда винесла 4 серпня.

Таким чином, суд скасував рішення 32 сесії Летичівської районної ради від 26 червня 2014 року, яким було звільнено Віннічук.

Також у рішенні сказано, що повноленому редактору необхідно виплатити 40 тис. грн як компенсацію заробітної плати за час, відколи вона не займала цю посаду.

У коментарі НГП голова Летичівської райради Леонід Довгалюк повідомив, що рада готуватиме апеляційний позов.

“Суд скасував легітимне рішення сесії, яке було ухвалене минулого року. Тому однозначно апелюватимемо. Більше того діючий колектив районнної газети також у шоці з цього судового рішення”, – сказав посадовець.

Довгалюк пояснив, що на сьогодні в газеті немає редактора, а його обов’язки виконує інший працівник комунального видання Олександр Змієвській.

“Наша газета без цензури, вона є об’єктивною і особливих претензій з боку влади до її діяльності немає”, – додав голова райради.

Як писав НГП, рік тому закритим голосуваннм на 32 сесії Летичівської районної ради депутати проголосували за звільнення радактора “Летичівської газети” Ганни Віннічук. З присутніх 33 обранців, 25 підтримали таке рішення, і лише 8 були проти.

Попередні проведенні перевірки виявили ряд суттєвих недоліків у роботі редактора.

Нагадаємо, що колектив районки неодноразово висловлював недовіру головному редактору. Однак заступництво попередніх керівників району допомагало їй залишитись на посаді.

Співзасновниками “Летичівської газети” є Летичівська районна рада та адміністрація і редакційний колектив.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.