Еменесники за 900 тисяч розчистять річку Південний Буг у Хмельницькому

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради за результатами тендера 15 квітня уклало угоду з Аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення ГУ ДСНС України у Хмельницькій області на розчистку водовідвідних каналів, розташованих в заплаві річки Південний Буг.

Вартість угоду становить 899 тисяч 443 гривень, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До 1 грудня цього року спецзагін МНС повинен розчистити річку Південний Буг від чагарників, пеньків дерев тощо.

У тендері взяло участь ще три учасники. Пропозиції двох – Товариства з обмеженою відповідальністю «СТКБУД» і Товариства з обмеженою відповідальністю «Куфар» – комітет з конкурсних торгів відхилив.

Під час вивчення конкурсної пропозиції ТОВ «СКТБУД» з’ясувалося, що його учасниками є Трубаєнко А.А., Кримський В.Ф. частка яких в сукупності становить 50 % всього статутного капіталу ТОВ «СКТБУД», і, які одночасно є директором та начальником виробничо-технічного відділу ТОВ «Куфар».

Таким чином, ТОВ «СКТБУД» та ТОВ «Куфар» є пов’язаними особами.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. По-простому говоря – последней рыбе в Бугу хана. Пляжному сезону – хана.

  2. Очень хорошо, что разчищают. Город чистенький убраный, красивый. Если бы мы еще не сорили…Гостил у тещи в Тернополе на праздники, до чего грязный. Вернулись в Хмельницкий, увидели город другими глазами! Народ давайте поддерживать чистоту!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.