Люстрація МВС чи просто слова

12 квітня із “Незалежного громадського порталу” дізнався, що начальник УМВС України в Хмельницькій обласні Розізнаний О.Г. заявив, що люстрація дійде до кожного даішника, а саме:

«Ні для кого не таємниця, що інспектори ДАІ завжди вважалися найкорумпованішими працівниками міліції. На їх роботу завжди було чи не найбільше нарікань. Але зрозумійте мене правильно: якщо я зараз заявлю, що з завтрашнього дня усі вони припинять займатися поборами на дорозі, — це буде неправда. Не можна переламати за один день те, що культивувалося роками. Але відповідально заявляю, що робитиму усе можливе, аби викорінити це негативне явище».

Скажу відверто, здивувався, бо усього кілька днів тому отримав від Розізнаного О.Г. відповідь на моє звернення в якому я вимагав звільнити інспектора ДПС Гриника О.Ю. за грубе та нетактовне спілкування з громадянином Яницьким О.К. та порушенням ЗУ «Про міліцію». Розізнаний О.Г. у відповіді №5/Г-2 зд від 2.04.2014, що інспектор підтвердив, що інспектор ДПС Гриник О.Ю. за нетактовне спілкування з громадянином Яницьким О.К. 23.03.2014 р. заслуговує на притягнення до дисциплінарної відповідальності проте, не буде до неї притягнутий через те, що наказом Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області від 11.11 2013 року №682 уже отримав сувору догану.

Документ наданий Гончаруком

Документ наданий Гончаруком

Тобто, інспектор отримав сувору догану, не виправився, і продовжує плювати на закон та порушувати законодавство після отримання догани (факт підтверджений відповіддю Розізнаного О.Г.). В той же час керівник обласної міліції не тільки не звільняє інспектора ДПС Гриника, який заслуговує цього, але і його прикриває.

Очевидно, що я одразу ж відреагував на цю відповідь роз’ясненням начальнику міліції, чому вважаю такі дії керівництва ДПС ДАІ Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області як такі що прикривають правопорушення інспектора Гриника О.Ю., а також звернувся до прокурора Хмельницької області Мартиненка Р.М. з вимогою перести службову перевірку дій керівництва ДПС ДАІ Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області.

Документ наданий Гончаруком

Документ наданий Гончаруком

Проте, чути після цього від Розізнаного О.Г., що «на працівників УДАІ УМВС України в Хмельницькій області чекає повна та прискіплива люстрація», по правді, якось смішно. 

Депутат Хмельницької міської ради Володимир Гончарук,

для НГП.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. Люди добрі, про яку люстрацію ви говорите і хто її має проводити. Розізнаний з тих корумпованих ментів, який давно в органах і всі посади здобував тим шляхом, що його тато возив сумки в Київ і за цю посаду так само відвіз і дальше буде возити і від тих же ГАІшників буде сумки брати. Ганьба міліції! Ганьба Авакову! Цю міліцію не відмити ніколи! Потрібно змінювати систему повністю

 2. https://www.youtube.com/watch?v=ffPrvCBBuAc#t=721

  и скажите что гайцы были не правы. Ствол в машине у ребят спортивного телосложения, в такое смутное время…

 3. Пане Володимир. Звяжіться з хлопцями з дорожнього контролю. В самообороні такі є. Там на Гринника море компромату. Можливо спільними зусиллями випровадимо його з ГАІ або на пенсію або охороняти якесь будівництво.

 4. І це ще далеко не все…

 5. Надіюсь що в програмі ВО “Батьківщина” будуть реформи на рахунок МВС, щось накштаут Грузії!

 6. ЩО РОБИТИ ДАЛІ !

  Швидка зміна корупційного режиму веде до розвалу держави . Система змінилася на капіталістичну , а народ залишився радянський .В Україні національне багатство розподіляється не в інтересах більшості , а в інтересах обраних. Тому ми бачимо , з одного боку , десятки мільйонів незаможних людей , а , з іншого , – одиниці надбагатих .

  Вся система державного управління побудована на несправедливому перерозподілі національних благ у бік обраних. Вибрані під себе створюють партії , за допомогою яких випускають закони для лобіювання власних інтересів. Приваблюють держслужбовців , суддів , міліціонерів , санітарних лікарів поширюючи корупцію на вищому рівні.
  Ось до прикладу:
  10 квітня 2013, Співробітники СБУ спільно з Генпрокуратурою викрили протиправну діяльність судді Деражнянського райсуду Хмельницької області Дворнік Олега Станіславовича, який вимагав та отримав хабар від місцевого мешканця 5 тисяч доларів США. Суддю Дворнік О.С. затримано “на гарячому” під час одержання 5 тисяч доларів США.
  13 квітня 2013 р. судді повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.190, ч.1 ст.364, ч.2 ст.15, ч.4 ст.27 та ч.4 ст.369 Кримінального кодексу. І тільки через 7 місяців (28 листопада 2013 року) на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, на підставі клопотання Генерального прокурора України було прийнято рішення відсторонити від займаної посади двох суддів, в тому числі суддю Деражнянського районного суду Хмельницької області Дворніка Олега Станіславович, у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності та відсторонені від посади, – терміном на 2 місяці:Суддя Дворнік О.С. відстороняється Вищою кваліфікаційною комісією суддів України, уже не вперше – це його третє відсторонення по одній і тій же справі у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності.

  Дослівний переклад слова «корупція » означає « розтління ». Таким чином , розтлінні олігархами державні чиновники вищого рангу поширюють корупцію вниз на підзвітні відомства – торгуючи посадами , виставляючи плани хабарів і поборів.

  У свою чергу , чиновники нижчого рангу сконцентровані не на виконання посадових обов’язків , а на тому , як побільше зібрати грошей . Адже частку потрібно віддати начальнику , і частку залишити собі. І якщо частка начальника буде мала , чиновника легко замінять більш « продуктивним ». Одним із класичних прикладів можна взяти наступний:

  26.07.2010 р. вироком Колегії суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Хмельницького області засудила головного державного санітарного лікаря Хмельницького району,Хмельницької області(головний державний санітарний лікар Хмельницької області на той час Коломієць Микола Петрович) Безкоровального Олега Івановича на п’ять років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням контролюючих функцій в санітарно-епідеміологічних службах на три роки за неодноразові хабарі із підприємців Хмельницького району за видачу дозвільних документів.

  Відповідно, ми чітко розуміємо – щоб подолати низькі зарплати і високі ціни і тарифи , необхідно подолати корупцію на національному рівні. А її можна перемогти , перемогти причини поборів , організаторів , виконавців і натхненників? .

  Головна причина корупції – відсутність досвіду державного управління у наших чиновників , а друга – українська ментальність , сформована при радянському союзі.

  Нас навчили сподіватися на державу і в усьому йому довіряти , залишаючи владу без народного контролю (зараз система змінилася на капіталістичну , але народ залишився радянський) .

  Передумови для корупції створені в семи сферах:

  • при перерозподілі державної власності ,
  • при зборі доходів до бюджетів ,
  • при оплаті державних витрат ,
  • при управлінні державним майном ,
  • при наданні державних послуг (у тому числі , дозвільних ) ,
  • при призначенні на посади ,
  • при прийнятті законів у інтересах конкретних осіб.

  Кожен корупціонер , контролюючий будь-який з названих потоків або декілька потоків одночасно – стає казково багатим.

  Для реалізації « прибуткових » схем потрібні тисячі посібників , які прямо задіяні в процесі , і сотні посібників в контролюючих органах , – готових закрити очі за зелені купюри.

  Головний стоматолог Хмельниччини Свестуна Р.С., разом із своєю колегою по роботі Коржан Світланою Михайлівною, завідуючою оргметодвідділом цього ж комунального закладу охорони здоров’я «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» вимагали та одержали від медпрацівників в галузі стоматології(головних лікарів стоматологічних поліклінік області та їх заступників, завідуючих стоматологічних відділень центральних районних лікарень області,лікарів стоматологів-терапевтів районних ЦРЛ, хірургів-стоматологів районних ЦРЛ,) і суб’єктів господарювання області та міста Хмельницького понад 135 тисяч гривень хабарів. Встановлено,що хабарі давались за здачу звітів по стоматології, видачу позитивних рецензій для проходження атестації по присвоєнню,підтвердженню кваліфікаційних категорій, заключень про відповідність стоматологічних кабінетів діючим стандартам,правилам та нормам, отримання відповідних ліцензій для роботи стоматкабінетів.
  Суд першої інстанцій перекваліфікував статтю по хабарництву на шахрайство. Суд другої та касаційний інстанцій підтвердив правильність кваліфікації злочину Свистуна Р.С., тобто з хабарника на шахрая, та З А С У Д И В :Свестун Романа Степановича на 3 роки позбавлення волі, Коржан Світлану Михайлівну на 1 рік 6 місяців позбавлення волі

  Система української національної корупції має складну пірамідальну форму – корупціонери тісно пов’язані між собою , можна сказати , переплетені. Тому випадання одного і навіть сотні корупціонерів не змінює корупційну систему – вона залишається стабільною.

  Зруйнувати систему одним ударом неможливо – скоріше можна зруйнувати країну. Відповідно, подолання масштабної корупції , – розміри збитку від якої складають 100-300 мільярдів гривень щорічно , – процес складний і тривалий , але реалістичний .

  Перше , що необхідно зробити , – це інвентаризувати всі корупційні схеми і на законодавчому рівні їх закрити , затвердити нові правила .

  Інвентаризувати всіх причетних до корупції шляхом створення списку. Потім дати всім « списочникам » випробувальний термін , а у разі допущення нового корупційного діяння – найжорсткіші санкції з повною конфіскацією майна.

  Одним з найважливіших кроків для подолання корупції має стати подолання політичної корупції : купівлі місць у списках , покупки партій олігархами , купівлі голосів на виборах.

 7. Черкаський Микола працює директором аграрного ліцею. Куди дивиться міліція області і керівництво ода і освіти? Партія регіонів дала йому роботу? Вони що ідіоти? Всі знають,що він голубий,хоча є жінка і двоє синів. Але цей факт відомий усім. Біда,поможіть! Дня не проходить,щоб з ним в машині не їхали молоді хлопці. Черкаський возить їх окраінами,бо боїться по центру іхати. Нещодавно хлопчина на скорості вистрибував з машини,один повісився. Деражня гуде,а він хоче чим швидше переїхати в Хмельницький. Займіться,прослідкуйте!!!

 8. Кастрируйте цього директора! Вам всі подякують і нічого за цього ублюдка не буде. Його знають ще по філармоніі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.