Кам’янецький Майдан зіштовхнув лобами Сімашкевича та Ярему

На Майдані Кам’янця-Подільського вперше з 2010 року (час виборів міського голови) публічно зустрілися запеклі опоненти Михайло Сімашкевич та Ростислав Ярема, пише сайт “Вже інфо”.

Ярема заздалегідь проанонсував, що 25 лютого планує провести мітинг, в якому буде вимагати відставки діючого мера Михайла Сімашкевича.

Варто відзначити, що теперішні координатори майдану Василь Товкайло, Мирослав Мошак та інші не підтримали цієї ідеї, тому Ростислав Тарасович заявив про одноосібний мітинг.

Біля стін міської ради зібралося близько 1000 осіб, частина з яких були прихильниками Яреми, а частина прийшли, щоб відкрито підтримати Сімашкевича.

Тому майже з початку мітингу між різними таборами відбувалися словесні баталії та вигуки “Ганьба”.

У своєму виступі Ростислав Тарасович заявив, що впродовж декількох днів змусить чинну владу піти у відставку, бо цього вимагають люди – має відбутися повне очищення.

На це опоненти вказаного політика заявляли, що Ярема вже також був при владі і тривалий час очолював РДА, тому наразі не може претедувати на якісь посади.

Після виступу Яреми своє слово сказав і Сімашкевич, який заявив, що не збирається триматися за крісло, він готовий вже сьогодні йти на вибори та чесно доводити своє право на владу. При цьому Михайло Євстафійович додав, що не дозволить всіляким “бандам” тероризувати місто та порушувати спокій.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.