На Ядуху нацькували прокуратуру і міліцію – ВІДЕО

Хмельницька самооборона вимагає правоохоронні органи області перевірити діяльність Василя Ядухи на посаді голови Хмельницької облдержадміністрації протягом 2010-2014 років.

Відповідне звернення зачитав керівник самооборони Юрій Смаль.

Василь Ядуха. Фото ord-ua.com

Василь Ядуха. Фото ord-ua.com

“Хмельницька самооборона вимагає провести негайну перевірку діяльності колишнього голову Хмельницької ОДА Василя Ядухи щодо фактів нецільового використання бюджетних коштів, фінансових зловживань, незаконного втручання у роботу приватних підприємств, отримання винагороди від посадових осіб для вирішення питань з їхнього працевлаштування”, – наголосив пан Смаль.

За його словами, правоохоронці повинні з’ясувати місце перебування екс-губернатора та недопустити його втечі.

Пан Смаль передав звернення самооборони заступнику прокурора Хмельницької області Руслану Мартиненку.

[ubDId4mfFCA]

Як відомо, Василь Ядуха 22 лютого написав заяву на звільнення з посади голови Хмельницької ОДА.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Поки не втік бандит арсенюк з Красилова теж потрібно його діяльність перевірити.Геть злочину банду арсенюків і його оточення-хабарників!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. в нас після кожних погромів влаштовують пошук успішніших людей. потім весь світ поблажливо посміхається і дає позику, щоб наші діти були їм все життя винні.

 3. Все правильно, треба перевіряти, тільки швидко та ретельно. При цьому потрібно звернути увагу і на діяльність обласних комунальних закладів та установ: Хмельницького університету управління та права, театру Старицького, обласної лікарні тощо. Саме через них Ядуха і качав народні гроші. Тим більше у всіх цих закладах потрібно міняти керівників на чесних та принципових, а не тих, що там зараз. Це за їх безпосередньої участі пан Ядуха розкрадав наше майно. Це за них розквітала корупція. Це вони знищували нашу освіту, культуру, медицину… Хоча, не вірю, що так станеться: такі як Омельчуки, Флаксемберги, Данчуки швидко викинуть свої регіонівські партквитки, як це зробив ректор Хмельницького національного Скиба, скажуть, що вони завжди були з народом, що у всьому винен виключно Ядуха, а може й не Ядуха, а Янукович та знову буть “ПРАЦЮВАТИ” на благо України.

 4. Люди! Хочу нагадати цікавеньке відео про Василя Степановича. Ось де треба шукати.

  http://www.youtube.com/watch?v=9yTMysMI7Ys

 5. І Гладуняка з Мельником+Дерикотом перевірте!!!!

  • Готов загонять чай для варки чифиря, Яныку, Ядухе! Пусть будут спокойны на этот счет!

  • зробіть все можливе, щоб Гладуняк який кинув людей і золоту молодь на кров, використав Свободу не дорвався до корита. Це хапуга більший як Ядуха. Його команда доведе область до ручки. Хто завгодно тільки не вони. ЛЮСТРАЦІЯ!

 6. Треба перевіряти не “папередників” аби звоити рахунки, а нових претендентів на посади, які на майданівській хвилі готуються захопити керівні кабінети.

 7. Ядуха сегодня гуляет в Хмельницком . странно, что этот потомственный коммуняка. обзывавший жителей города и области алкашами и наркоманами…рамсует и панты калотит. не в тюремной камере с братвой . а на свободе. Сегодняшняя власть. видимо продолжает. крышивать. бандитов, коррупционеров, шлеперов. и прочих церковных. орденоносцев. Видимо очередной Майдан. не загорами.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.