Голова Шепетівської РДА “пішли”

Голова Шепетівської райдержадміністрації Іван Адамець написав заяву на звільнення з посади.

Відповідна інформація розміщена на офіційному сайті РДА.

Нагадаємо, що 22 лютого пішов у відставку губернатор Хмельниччини Василь Ядуха.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

 1. Хмельницький начальник СБУ втік з-під варти та вилетів у невідомому напрямку

  22 лютого екс-начальник Хмельницького СБУ Віктор Крайтор вилетів зі Старокостянтинівського військового аеродрому в невідомому напрямку. Наказ на виліт дав начальник Генштабу Збройних сил України Юрій Ільїн.

  Нагадаємо, 19 лютого три тисячі хмельничан прийшли під стіни Хмельницького СБУ. Коли люди намагалися увійти в середину, військові відкрили вогонь на ураження. Від кульового поранення у голову загинув 21-річний Дмитро Пагор. Від вогнепального поранення 73-річна Людмила Шеремета померла за 3 дні у реанімації. Також були поранені ще 4 людей. Вони донині у лікарні.

  20 лютого Віктор Крайтор написав заяву на звільнення. Екс-начальник обласного СБУ зізнався, що це він віддав наказ стріляти по людях. Перед багатотисячним натовпом став на коліна та просив прощення.

  Аби не було самосуду бійці самооборони разом з міліціонерами в автозаку відвезли Крайтора до військової комендатури. Наступного дня його нібито мали везти до Львівської прокуратури військового гарнізону.

  Як Віктор Крайтор покинув слідчий ізолятор комендатури, та опинився за 50 кілометрів від Хмельницького на військовому аеродрому – невідомо. Колишній очільник обласного СБУ вилетів на літаку медичної авіації АН-28.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.