Дерикот скликає позачергову сесію облради на 26 лютого – Документ

Голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот скликає позачергову сесію облради на 14.00 26 лютого.

На порядок денний виносяться питання про дострокове припинення повноважень голови обласної ради, звільнення головного стоматолога Хмельниччини Романа Свестуна.

Крім цього, депутати мають прийняти звернення до районних рад області із закликом терміново скликати позачергові сесії райрад та відкликати делеговані повноваження РДА.

Також на позачерговій сесії має бути оприлюднена інформація про саморозпуск фракції Партії регіонів в обласній раді.

дерикот

дерикот2

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 14

 1. Правильно, давайте оберемо Ваню Гладуняка, який півобласты розікрав – оце люстрація по-хмельницькому!!!

 2. він під владу не ліг . На сьогодні кращої кандидатури немає.
  А що з дружиною Свестуна?

  • Це хто не ліг??????? Цей шахматист ляже під кого хочете, аби до корити пролізти. А верещав на сесіях він тільки тому, що корито від нього забрали. Не живіть ізюзіями, а запитайте “у потомственного держслужбовця” появились гроші на хатинку у Бучі. Відкрийте очі.Скоро взнаєте,, що смерті під СБУ для чергового злету хитрого перевертня.
   ЛЮСТРАЦІЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Тільки Гладуняка! Він достойно тримався і не ліг під владу. І нічого він не розікрав, нема такіх доказів.

 4. Люди, Ви справді такі дурні? Повна люстрація влади!!! Повна!!! Ніяких Гладуняків! Злодюг та перевертнів. Людина, яка за своє життя стрибала з партії в партію – пристосуванець! Чи може Ви бачили великі економічні досягнення за його панування в області? Таке ж постсовєцке гівно! Народ – не зробіть помилку!!!

 5. Дерикот забувся, як прикриваючись кіотським протоколом, завіряв, що проведе ремонти будівель соціальної сфери. Це було напередодні виборів. Моло того, що матеріали неякісні, але деякі школи так і стоять обдерті. І як дерикот пояснить, чому заставляли бюджетників їхати на антимайдан і за які кошти.

 6. Ага, “весь мір насілля ми розрушім до основання і затем…” Дивіться не долюструйтеся до того, що у владі зостануться тільки Швондери від Свободи. Гладуняк гідна кандедатура і гідно тримався. Він не бігав по партіях як де-хто.

 7. Слухай Яр!Тобі що Гладуняк питання рішав,що ти за нього так мазду тягнеш??? Який Гладуняк?! Не адекват повний!!!Хай в Бучу в свій “скромний” будиночок валить нерви лікує!!!Вже був-хватить!Не за ці пики стояли!!!Нормальних,нових,молодих людей у владу!!!

 8. Гладуняк вундиркінд ?)))))http://www.unian.ua/politics/397118-yak-hmelnitskiy-posadovets-stav-kandidatom-nauk-i-natsilivsya-v-doktori.html.

 9. А спитайте Гладуняка,чи він не був на весіллі доньки Ядухи і чи ніколи не був на дні народження Ядухи в ресторані “Жовтневий”????!!!ФОТО Є!!!Спитайте ,як вони разом дербенили майно обласної ради(громади Хмельниччини)-бази в Хмельницькому,приміщення???

 10. “….Маємо зазначити, що тут пан Гладуняк не бреше – фортеця тут планується добра і зеленого кольору вистачить – правда, на якомусь етапі пан Гладуняк «зелений колір» розпочав нищити гірше, ніж монголо-татарське іго в Середні віки Руську державу. А тому, порадимо пану Гладуняку “не скромнічать” і виправити сторінки на своєму сайті щодо земельної ділянки, зазначити, що видер «на шару» 1,3 га цінної землі в Бучі із шкури бучанців, які роками не можуть отримати свої кровні кілька соток від Федорука. Реалізація мрії пана Гладуняка, в частині будівництва сімейної фортеці, вимагатиме кошторису, щонайменше в півмільйона доларів, а це може дещо перевищувати його офіційний заробіток як скромного посадовця, так і “слуги народу” від партії “Наша Україна”.
  А стосовно подарунків із сайту Гладунюка “Не люблю, не розумію, не ношу, є тільки недорога обручка. Зізнаюся, що просто не уявляю собі чиновника з величезним перснем на руці чи ланцюгом на шиї. Мені кілька разів намагалися подарувати такі прикраси, та я їх не ношу”.
  Звісно – чого «мєлочіться» на ланцюжки з гайками на пальцях за кілька тисяч, коли вартість такої земельної ділянки складає не менше 2 млн. доларів. Ось – нормальна «прикраса» для людини і чиновника його масштабу!
  http://forum.osp-ua.info/index.php?fid=22&id=127998261389

 11. Є питання про “саморозпуск фракції Партії регіонів в обласній раді”.
  Я розумію, що хочуть перемогти на виборах. Але, яке вони мають право вказувати якім партіям треба розпускатись? У ПР є свої виборці, чи це вже не українці? Треба вимагати розпуску “Батьківщини”, “Удару”, та “Свободи”. Хай саморозпускаються.

 12. Боже збав нашу опозицію проголосувати за Гладуняка. Бучу забули???? Підтримую попередніх дописувачів – ЛЮСТРАЦІЯ!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.