Головному стоматологу Свестуну стало зле. Каже, що заяви на звільнення писати не буде – ВІДЕО

Головному лікарю Хмельницької обласної стоматологічної поліклініки Роману Свестуну стало зле після візиту до нього групи приватних стоматологів, які вимагають його відставки.

[9vsr4uGKOhk]

Про це НГП повідомив голова профспілки стоматполіклініки, лікар-ортопед Віктор Коляско.

“Пан Свестун категорично заявив, що писати заяви не буде. Мовляв, його призначали депутати облради, то нехай звільняюють. Після цього йому стало погано. Наразі до нього викликали швидку допомогу”, – сказав він.

[jgdjoVuGdy0]

[mRr4pEZ_4e8]

Віктор Коляско додав, що на 14.30 заплановані збори колективу стоматполіклініки, де планується розглянути цю ситуацію. Уже 65 працівників закладу висловивлися за відставку Свестуна.

Як відомо, Романа Свестуна у січні 2011 року затримано на його робочому місці при спробі отримання хабара. Він вимагав та отримав через підлеглого хабар у розмірі 5000 грн у приватного підприємця за отримання довідки на продовження ліцензії з надання медичних послуг. У його службовому кабінеті було додатково вилучено 31 тис. дол. і 14,2 тис. грн., походження яких головний лікар пояснити не зміг.

Прокуратурою області доведено 53 епізоди хабарництва головного стоматолога Хмельниччини.

Дії Романа Свестуна, який вимагав та одержав від медпрацівників і суб’єктів господарювання понад 135 тисяч гривень хабарів, а також його пособниці вироком місцевого суду перекваліфіковано з ч.2 ст.368 КК України на ч.2 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб).

Їх визнано винними та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки і 1 рік 6 місяців відповідно. На підставі Закону України «Про амністію у 2011 році» від покарання звільнено.

Ухвала колегії суддів судової палати Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 1 жовтня 2013 року судові рішення (першої і апеляційної інстанцій – НГП) залишені без зміни, а касаційна скарга заступника прокурора Хмельницької області без задоволення

 

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 7

 1. Нарешті свистуна( з великої літери писати прізвище не буду)) ув’язнять…..працівники СБУ в свій час як не старалися (хоч багато чого робили)але були безсильні перед київськими корупціонерами….та свистуна не посадили.Тепер хай йде у відставку та перестане вимагати гроші!!!

 2. Реорганізація стоматологічної служби та подальша робота оптимізованих цих контор, інакше їх трудно назвати, полягає не тільки в технічному покращанню приміщень, це постійна робота із хабарниками, перевертнями, злодіями, шахраями, які завдяки хабарам придбали керівні посади, та продовжують оббирати простий люд, як липки! Психологія хабарника проста, їм завжди мало грошей !
  Вони в свій час засіли,лягли на дно, до кращих часів. Влада не завжди реагує на такі випадки,не приймає до уваги те,що деякі з них багаторазово замішані в хабарництві, по них винесені судові вироки.
  Тому,кожен керівник,влада, яка потурала та потурає цим виродкам,навіть мовчанням «овечки», повинна не допускати цих перевертнів на керівні посади,які б рішення не приймав відносно них суд.
  Кожен головний лікар, по якому є судове рішення, тобто він визнавався хабарником чи шахраєм не повинен попасти знову на керівну посаду, це не прийнято в демократичних країнах Європи.
  Сьогодні на Україні, за відсутність на робочому місці більше 3-х годин, ці перевертні звільняють з роботи простих працівників,що рота відкрили проти хабарництва та корупції. А головних щукарів, цих хабарників – перевертнів, навіть засуджують, але амністують, ВИПУСКАЮЧИ У СВІЖУ ВОДУ. Та Ви амністуйте скільки хочете, але його вина признана судом,і він був,залишається хабарником чи шахраєм,не дивлячись хоч на декілька застосованих до нього амністій. Він є признаним судом кримінальним злочинцем!.
  Держава дала цьому хапузі безкоштовну вищу медичну освіту, окремий теплий кабінет,службову машину під задницю, заробітну плату на півтора окладу(до 4000 грн). Що йому ще бракувало ? Чи може пан Свестун Р. так і не сказав органам слідства – призначення цих грошей ?
  Хто дає такі суми грошей ? Той, хто має ! А хто не має ? Тягнеться за тими хто має і дає ! Ось саме страшніше!!! А ще страшніше,що це бачать молоді лікарі,ті хто недавно прийшли на роботу, і виживають на ту мізерну зарплату, проживаючи в гуртожитках,на найманих квартирах,підробляючи на базарах,сантехніками,електриками. Таким методом формується і розвивається тотальна корупція побудована на корпоративному захисті!
  Не повинні хабарники бути в такому доброму настрої, ця придбана моральна категорія повинна у всіх визвати огиду до цих перевертнів та корупціонерів , вони не можуть у нашому середовищі так безтурботно і весело жити. Про це ми маємо подбати, наша зброя проти подонків – презирство.
  Вони і не живуть у нашому і вашому середовищі. У них своє середовище і плювати вони хотіли на наше. І також, з не меншим презирством вони дивляться на нас , як ви закликаєте до зброї презирства стосовно них. І вони до сьогодні з презирством дивляться на нас, бо знають наше законодавство про боротьбу з корупцією, продовжують залишатись на посадах, продовжують обдирати нас як липу, наживатись та знущатись над нами УКРАЇНЦЯМИ!
  Таких хабарників потрібно пам’ятати, і не тільки їх, пам’ятати потрібно і тих, у кого вони працюють, при вище держи мордах, які їх кришували та кришують, бо ця наволоч знала і знає таблицю ділення, тому і на місцевому рівні продовжують займати державні посади, цинічно посміхаючись, дальше займаючись здирництвом. Це при їхній мовчазній згоді, згоді місцевої та верхньої влади- продовжується злодійство та корупція, провокації та хабарництво.
  Треба їх частіше показувати на сайтах. Напишемо їм листа, вони же мої депутати, вони получили владу від мене, вони підкоряються мені. Чи я щось неправильно розумію?
  Місцева влада повинна негайно їх перевести на рядові посади, іначе ця ішача, імплантована місцева влада, дискредитує саме святе, це устої держави, тим самим місцева влада не тільки сама пожирає свій імідж, а і продовжує своє спрацювання, так і не приступивши до роботи. Бо вона сама така є ?
  Якщо місцева адміністрація може і хоче ходити із ними разом, то районні та обласні ради зобов’язані по любому припинити із ним контракти, заставити їх звітувати про свою роботу-хабарництво, корупцію, кожен день вимагати від них скласти свої поки добровільно ці « повноваження» – злагоджено, організовано, невідступно, тоді і ради народ буде дійсно поважати. Ради місцеві сьогодні залякані? Чим ? Тоді колись і переможе народ, але дійсно переможе ! Переможемо, бо тоді вони візьмуть правду масою, кількістю. А народ простий не завжди боягузливий ! Не можна їм хабарникам та корупціонерам дозволити спокійно комфортно жити. Все рівно,їм прийдеться за це відповідати?
  Бо хто за що, а ми проти хабарництва та корупції,шахрайства. Ото ж нам так і трудно через це.
  Щоб перемогти корупцію потрібна опора, опора повинна бути на народ, а не на ядухівців та дерикотовців,цих перевертнів !

 3. Я особисто не на стороні ПР, але спочатку наведить порядок з представниками БЮТ, в рядах якого були й мабуть є люди типу “ФЛЮГЕР”
  Проанализуйте та проведить люстрацію!

  Приклад – Городской голова Запоріжжя та Буджерак (колишній бютівець), а ще скількі є таких хто пішов в БЮТ заради посад в міських структурах!

  Витяг з Вікіпедії!
  По результатам выборов 31 октября 2010 г. Александр Син был избран главой города, опередив соперника от Партии регионов Владимира Кальцева[4][5]. Явка на выборах составила лишь 37,78 %. В качестве одной из причин победы Сина называется конфликт внутри Партии регионов в Запорожье, в качестве другой — протестный электорат, голосовавший не столько за Сина, сколько против Кальцева[6][7]. Поскольку большинство в городском совете набрала Партия регионов (61 депутат из 90), а городским головой стал представитель оппозиционной ВО «Батьківщина», то конструктивного диалога между ветвями власти не ожидалось. Так, новоизбранными депутатами горсовета от Партии регионов был максимально затянут процесс инаугурации (Син вступил в должность последним из городских голов)[8]. В начале декабря Александр Син покинул ряды партии «Батькивщина» поскольку «посчитал правильным на посту городского головы представлять всю громаду, а не работать в интересах её части», и 17 декабря на первой сессии горсовета состоялась инаугурация Сина, а на пост секретаря горсовета он предложил кандидатуру основного соперника Владимира Кальцева, которую поддержало большинство депутатов[3][8]. В марте 2012 года Александр Син вступил в ряды Партии регионов[9].

 4. стало йому зле))))) дві бригади швидкої не зафіксували ніяких підстав для госпіталізації і не розуміли його вимог забрати до реанімації… а вже приймальня лікарні оперативно записали “передінфарктний стан”….

 5. Можна подумати стоматологи-приватники менше деруть за свої послуги. Також мені чесні…

  • Іди і борись за свої зуби, якщо вони тобі потрібні з приватниками ! Бо останешся із 32 шт. ГА ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.