Колектив Хмельницької облстоматполіклініки наляканий другим пришестям керівника-корупціонера

Колектив комунального закладу “Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка” висловив занепокоєння поверненням на посаду головного лікаря Романа Свестуна, який підозрюється у корупції та зловживанні службовим становищем.

З відповдіним листом колектив стоматологів звернувся до представників обласних ЗМІ.

” Колектив облстоматполіклініки обурений рішенням Хмельницького міськрайонного суду від 10 вересня по кримінальній справі Свестуна Романа Степановича і категорично заявляє, що не допуститить його до виконання обов’язків головного лікаря закладу: шахрая, що доведено судом, хабарника, злодія, наклепника та інтригнта”, – говориться у відкритому листі.

Працівники  комунального закладу заявили, що за 11 місяців роботи на посаді головного лікаря облстоматполіклініки пан Свестун “наслідив”: витрачено півмільйона гривень з обласного бюджету на ремонт зуботехнічної лабораторії, який не відповідає жодним санітарно-гігієнічним вимогам; всупереч вимогам щодо економії бюджетних коштів затверджено новий штатний розпис, у якому кількість штатних посад збільшено на 15;   Р.Свестун примушував працівників поліклініки писати доноси на колег і керівний склад; здійснював опитування пацієнтів усупереч “Правилам перебування пацієнтів у закладі” (вимагання паспортів та пояснень звернення до того чи іншого лікаря).

Як повідомляв НГП,  10 вересня головного стоматолога Хмельниччини Романа Свестуна, якого обвинувачували в одержанні хабарів, амністовано.

Рішенням Хмельницького міськрайонного суду дії керівника обласної стоматологічної поліклініки та його пособниці судом перекваліфіковано: їх визнано винними у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб), та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки та 1 рік 6 місяців відповідно.

На підставі Закону України «Про амністію у 2011 році», засуджених звільнено від покарання.

Як відомо, Романа Свестуна у січні 2011 року затримано на його робочому місці при спробі отримання хабара. Він вимагав та отримав через підлеглого хабар у розмірі 5000 грн у приватного підприємця за отримання довідки на продовження ліцензії з надання медичних послуг. У його службовому кабінеті було додатково вилучено 31 тис. дол. і 14,2 тис. грн., походження яких головний лікар пояснити не зміг.

Прокуратурою області доведено 53 епізоди хабарництва головного стоматолога Хмельниччини.

Роман Свестун є колишнім чоловіком (розвелися після його затримання за хабар) начальниці управління охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації Наталії Свестун. Остання перебуває у родинних стосунках з дружиною голови Хмельницької ОДА Василя Ядухи.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Почему то не удивлен. Странно…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.