Михайло Сімашкевич: “Я не можу відповідати за двох-трьох дурнів, які завтра нап’ються і оголосять себе “тітушками”

Фото з "Фейсбуку"

Фото з “Фейсбуку”

Міський голова Кам’янця-Подільського — один із тих градоначальників, хто публічно засудив кривавий розгін учасників Євромайдану 30 листопада 2013 року та виступив проти призупинення процесу з підписання Україною угоди про Асоціацію з Європейським Союзом. Більше того Михайло Сімашкевич вважає, що співпраця з Європою для Кам’янця-Подільського є запорукою для притоку іноземних інвестицій, а також залучення доступних кредитів під модернізацію комунальної сфери. 

Під час бесіди з паном Сімашкевичем він розповів історію, як чиновники вищого рівня намагаються розвести на гроші зарубіжних інвесторів. “Це було 2013 року. У Кам’янця-Подільський приїхала делегація з Об’єднаних Арабських Еміратів. Їх зацікавила наша колишня тютюнова фабрика, яку вони мали намір переобладнати на бальнеологічний курорт. Це комунальний об’єкт, який ми оцінили у 5 мільйонів гривень. Сума влаштовувала інвестора. Однак хтось йому порадив це питання краще вирішити на вищому рівні, у Києві. У столиці суму викупу тютюнової фабрики підняли у чотири рази — до 20 мільйонів гривень. Арабський інвестор відмовився від вкладення інвестицій”, — зазначив мер. Михайло Сімашкевич зауважив: для того, щоб висікти корупцію, необхідна воля з боку Президента й уряду.

Інтерв’ю записовалося до останнього кровопролиття, яке відбулося в Україні і в Хмельницькому, зокрема. 

— Тема №1 минулого і вже прийдешнього років — Євромайдан та суспільно-політична напруга в країні. Наскільки розумію, Ви закордоном зустріли звістку про те, що Україна призупиняє євроінтеграційні процеси.

— Тоді якраз перебував у Празі як представник від Асоціації міст України. Чехи раніше за нас дізналися, що Україна на пів-дорозі зупинилася до Європи. Вони так жалісно дивилися на нас, пригощали тістечками… Якось ситуація нагніталася зовсім інший бік.

Звичайно, всі були вражені призупиненням євроінтеграції. Кам’янець-Подільський за два роки напрацьовував зв’язки з Європою і, здається, що мали до десятка міст-партнерів. Ми мали домовленості з турками про безкоштовну реконструкцію однієї з фортець Кам’янця-Подільського, яка свого часу належала Османській імперії. Але європейський вектор, що рухався зі швидкістю 100 кілометрів за годину, різко розвернувся назад і наклав певне відображення на всі наші напрацювання.

Ми мали на руках соціологію — 80% кам’янчан підтримали прагнення до ЄС. А 98% наших мешканців засудили силовий розгін студентів з Євромайдану у Києві. Для Кам’янця я бачу багато перспектив у роботі з Європою. Насамперед ми виграли гранд на ремонт однієї з шкіл міста вартістю 1,2 мільйони. Це дало змогу утеплити навчальний заклад і наблизити його до європейського зразка. Ще 40 мільйонів під 0,5% річних надав позики Світовий банк. Кошти спрямували на модернізацію системи водопостачання.

— Як вважаєте, Україна більше отримала збитків від того, що не зблизилася з ЄС, чи від того, що пішла би туди?

— Мені важко розписуватися за всю державу. Але наведу досить красномовний приклад. Нещодавно відвідав Москву (район аеропорту Домодєдово). Один із керівників цього району є вихідцем з Хмельниччини. Під час бесіди він заявив, що тривалий час ця частина міста була мертвою — крім аеропорту жодних доходів не було. Протягом 15 років їм вдалося щорічно збільшити доходи на третину. Передовсім за рахунок зборки тракторів “John Deere”, автомобілів “Мерседес”, “Нісан”… Що ж виходить, Росія йде до Європи і налагоджує мости. Особисто я за економічну вигоду з Європою.

Нині я не бачу плідної співпраці Кам’янця-Подільського з Росією, тому що, коли був Радянський Союз, наше місто мало спрямування мілітаризованої системи виробництва. Тобто був профіль виробництва зброї для військових. І тоді були розрахунки зі збільшення чисельності населення — у 2013 році Кам’янець-Подільський мав мати 230 тисяч мешканців. Під це відповідно готувалися проекти шкіл, лікарень.

Але все завмерло в один прекрасний день. Сьогодні об’єкти часів СРСР для нас дуже збиткові. Хоча би взяти місцеву ТЕЦ, яка фактично гріє землю і нам не вдається понизити гігакалорію. А ККД теплоелектростанції не відповідає жодній критиці. Тому наш похід до Європи — це шанс провести модернізацію, реконструкцію різних об’єктів міста, що дасть, відповідно, заощадження та економічний ефект.

З іншого боку, у ЄС не все так ідеально та райдужно. Я бачив, як за кілька кілометрів від штаб-квартири ЄС у Брюсселі, на вулиці лежали мішки зі сміттям. У Голландії, приміром, за це солідно оштрафували би.

— Цікаво, як Кам’янець-Подільський вирішує питання з утилізацією сміття? Чи планується будівництво сміттєпереробного заводу?

— З весни запустимо сортувальну лінію сміття. Наразі заключні відповідні угоди. Крім цього, побували у Німеччині, де підписали договір про наміри щодо переробки сміття на біогаз. Але наразі стоїмо на роздоріжжі. По-перше, до кінця не вирішена сама співпраця з німецькими інвесторами. По-друге, інвестору для переробки сміття потрібна у достатній кількості барда — відходи, що утворюються під час виробництва етилового спирту. Кам’янець-Подільський спиртовий завод міг би посприяти у вирішенні цього питання. Але річ у тім, що цей завод насправді не є державним, хоч і входить до відомства ДП “Укрспирт” — справжнім власником рахується дніпропетровська фірма, яка працює на приватну кишеню.

— Ви публічно заявили про підтримку Євромайдану. Це було спонтанне рішення, чи, все-таки, виважено до цього підійшли?

— Я був проти того, що Беркут побив студентів. Може у когось є запитання, чому хлопці 18 років пішли на барикади? Революції у всі часи робилися молоддю.

Мені не подобаються заклики на Майдані, щоб не сплачувати податків. Адже від цього першими постраждають бюджетники і пенсіонери. Як колишній податківець (з 1997 року до 2010 року служив в органах податкової служби — авт.), маю власну думку щодо Податкового кодексу, який прийняли 2010 року. Підтримую тодішнього віце-прем’єра Сергія Тігіпка, який сказав: “Як можна радитися з підприємцем і бізнесменом під час написання Податкового кодексу. Кожен з них хоче платити менше до скарбниці”. Вважаю, що велика помилка влади була у тому, що не створили системи диференційованого нарахування податків та тарифів. До прикладу, чому ж бабця, у якої звичайна “хрущівка”, платить за світло таким же тариф, що й бізнесмен, який володіє великим особняком? Переконаний, бідніший має жити за рахунок заможного.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

— Ви зачепили тему формування податків. За словами депутата Хмельницької обласної ради від ВО “Батьківщина” Мар’яна Зеленецького, виконання власних надходжень обласного бюджету на 2014 рік, знаходиться під загрозою. Він прогнозує недоотримання, щонайменше, 18 млн. грн прибуткового податку на доходи фізичних осіб. Чи дійсно є проблеми з наповненням бюджету?

— Є, і достатньо суттєві. Я підтримую бачення губернатора Василя Ядухи у тому, що потрібно легалізувати заробітні плати. Уже існує велика проблема, країна живе від виборів до виборів. Я переконаний: якби прийшла дієва команда податківців, які були би зацікавлені у наведенні ладу у питаннях легалізації та виведення бізнесу з “тіні”, скарбниця отримала відповідні надходження.

— Тут є іще інша проблема. Яким чином надавати по руках контролюючим органам за те, що вони беруть хабарі з підприємців і закривають очі на “чорні” зарплати?

— За часів президента Кучми діяла непогана система заохочення для податківців — їм доплюсовували до 20 відсотків від загальною суми виявлених порушень податкового законодавства. Ніхто не говорив про корупцію в органах податкової служби. Податківці одержували солідні зарплати, преміальні і квартири.

Можна також запровадити систему стягнень аналогічній, що діє у Кам’янець-Подільській міській раді. Так, 60 відсотків працівників ради вже покарані: хто доганами, хто дисциплінарними стягненнями. Відповідні стягнення вони отримали за несвоєчасно виконані завдання.

— Повертаючись до теми всеукраїнського невдоволення, Кам’янець-Подільський брав активну участь у майданних подіях. Перемогою можна вважати саморозпуск фракції Партії регіонів у міській раді. Допущення такої ситуації говорить про слабкість місцевого осередку партії влади?

— Кожна людина має право на власну думку, у тому числі й члени Партії регіонів. І відповідати за те, що роблять верхи партії, низи не повинні. Тим паче, віддуватися перед людьми. Особисто я не підбивав депутатів виходити з Партії регіонів — мені всеодно, якого політичного забарвлення будуть обранці, аби разом працювати на користь громади. Я вважаю, що всі повинні об’єднатися довкола умовної партії кам’янчан та патріотів міста.

— Вам не здається, що роздор у лави місцевих регіоналів вніс нардеп-мажоритарник з Кам’янця Володимир Мельниченко, який вийшов з фракції Партії регіонів у Верховній Раді?

— Депутати з фракції ПР у Кам’янець-Подільській міській раді телефонували Мельниченку й радилися, як їм бути. Він відповів, що зробив свій вибір. Натомість порадив місцевим обранцям добре все зважити і колегіально ухвалити рішення.

— Які у Вас взаємини з Мельниченком?

— Ми знайомі давно, товаришуємо з дитинства. Займалися боксом і ганяли футбольного м’яча. Після армії наші шляхи розійшлися — Володя подався у бізнес, а я пішов працювати в міліцію, кримінальний розшук.

— Вам доводилося захищати бізнес Мельниченка на зорі його становлення?

— А яким чином? Я працював у міліції Кам’янець-Подільського району, а Володів бізнес розвивався у місті. У мене практично не було зайвого часу — мусив виїжджати на виклик та розслідувати вбивства, пограбування та зґвалтування.

— На парламентських виборах 2012 року Ви підтримали саме Мельниченка через те, що давно знаєте? Хоча, крім нього, балотувався не менш відомий кандидат Ростислав Ярема.

— Давайте не будемо обговорювати Ростислава Тарасовича поза очі. Я його дуже добре знаю — ще з того часу, коли з ним боровся на виборах 2010 року за крісло мера Кам’янця-Подільського. Тоді він звинуватив мене у підтасовці виборів. Якщо відверто, то моя виборча кампанія обійшлася у 48 тисяч гривень.

— Який піар можна зробити за 48 тисяч гривень?

— Замовили агітаційні листівки та білборди, орендували офіс, надрукували передвиборчу програму. Я ніколи не думав, що це все так дорого!

— Дорого?

— Я до кінця не прорахував, як проводяться вибори, думав, що хтось допоможе.

— Хіба Вам не допомагали партія Сильна Україна Тігіпка і Партія регіонів?

— Я не був членом “Сильної України”. Мені керівник Кам’янець-Подільського осередку запропонував балотуватися на мерські вибори від партії Тігіпка. Я погодився за однієї умови, що не вступатиму до її лав.

Що стосується Партії регіонів, то вона надала допомогу після завершення виборів, коли я почав формувати свою команду. До речі, я обговорював це з Сергієм Тігіпком. На що той слушно наголосив: “Тебе народ обрав міським головою. Ти прийшов відстоювати інтереси громади. Яка тобі різниця, хто з партій тебе підтримав? Для тебе головне, щоб місто розвивалося”.

Мені закидали під час виборів, мовляв, я провладний кандидат. А як сьогодні можна працювати без влади? Треба домовлятися. На сьогодні не можу назвати жодного ворога або тих людей, з якими колись посварився. Я їх просто не помічаю.

— Губернатора Хмельниччини Василя Ядуху можете записати у неприятелі? Адже очільник області останнім часом не шкодує критики на Вашу адресу, називаючи Вас непрофесіоналом, який не має бажання працювати на громаду.

— Василь Ядуха говорить не своїми словами. Очевидно, що хтось йому так подає інформацію. Я готовий прийняти комісію з області, яка перевірила б наші напрацювання за чотири роки. У Кам’янці-Подільському відремонтовано шість перехресть за кошти тутешніх підприємців. Також за спонсорські гроші плануємо закупити спеціальну машину для переробки дорожнього асфальту.

Я особисто говорив з губернатором після отих заяв і скажу, що в його очах і голосі не почув якихось образ чи неприязні до себе.

— Щоб закрити розмову мерських виборів-2010, на Вашу думку, кому було вигідно усунути рейтингового міського голову Кам’янця-Подільського Анатолія Нестерука? Це ще відбулося до того, як Ви офіційно заявили про балотування.

— Важко сказати, бо не проводив з цього приводу ніякого розслідування. Мабуть, початок його усунення від влади у Кам’янці, був закладений після спроб Нестерука повернути у комунальну власність “Тепловоденергію”, яку попередники передали у приватне користування. Між іншим, я теж встиг на собі відчути пресинг, коли протягом року добивав це питання. Не без допомоги друзів з Києва. Ми підрахували: за шість років користування “Тепловоденергією” приватники вклали в основні засоби лише 1,5 мільйони гривень. Натомість після переведення цього підприємства до комунальної власності нам вдалося освоїти на модернізацію 72 мільйони гривень.

— Вами активно зацікавилися в опозиції. Зокрема, депутат міської ради Валентина Волошина лобіює висловлення недовіру міському голові через сесію. Чи є достатня кількість голосів?

— Я готовий піти у відставку, але, відповідно до закону. Якщо вони думають, що залякають мене і я напишу заяву на звільнення, то цього у них не вийде. У мене чисте сумління — все, що зробив, залишається у Кам’янці. Більше того, є порозуміння з більшістю депутатського корпусу і навіть з тими, хто в опозиції. Розбіжності починаються, коли мова заходить за політику.

— У вересні минулого року весь Кам’янець-Подільський запам’ятав візит народного депутата від ВО “Свобода Ірини Фаріон. Пошкоджене майно міського будинку культури, провокації від місцевих “тітушок”… Хто за цим стояв?

— У місті нараховується п’ять спортивних шкіл. Від кожної на зустріч з Фаріон прийшли представники, які хотіли перед народним депутатом поставити проблемні питання. Їх не пустили до будинку культури. Свободівці пропускали до зали своїх, а наших тренерів і спортсменів зупиняли біля входу. Ця “війна” тривала протягом двох годин. Вочевидь комусь потрібна була ця картинка, коли у приміщенні бризнули сльозогінним газом, поламали меблі. Кам’янець до таких подій не готувався. Коли провели впізнання цих хлопців з чубами, які не пускали людей, виявилося, що вони з Хмельницького.

— Після цієї сутички партія Свобода розповсюдила інформацію про причетних “тітушок” до зриву зустрічі з Фаріон. Серед них виявився Ваш радник Сергій Кротік. Що він там робив?

— Із самого початку Кротіка не було. Це вже під кінець, коли почалися сутички, я направив його до будинку культури. Сказав, щоб розібрався з ситуацією. Він відповідав за тренерів, котрі мали намір поставити запитання Фаріон.

Тітушки є у Кам’янці?

— Та немає ніяких у нас “тітушок”. Це я заявляю офіційно. Немає і не буде, допоки я відповідаю за місто. Спортсмени Кам’янця-Подільського, котрі здобувають високі результати для країни, ніколи не братимуть участі у таких ігрищах. Але я не можу відповідати за двох-трьох дурнів, які завтра нап’ються і оголосять себе “тітушками”.

— На якій стадії знаходиться реконструкція зруйнованої у 2011 році історична пам’ятка “Новозахідна башта?

— Сподіваюся, що цього року кошти з державного бюджету таки надійдуть. Тому що, є доручення Президента і Прем’єр-міністра. Розпорядником коштів виступає обласне управління житлово-комунального господарства. За три роки виділили лише 400 тисяч гривень на реставраційні роботи. Наразі потреба у коштах сягає понад 3,5 мільйони гривень.

— Свіже ноу-хау від влади Кам’янця-Подільського — на двірників пересічні мешканці можуть скаржитися через смс-повідомлення. Ваш прогноз дієвості цього заходу.

— Нині поспішно робити якісь висновки. Це більше для молоді, яка не поспішає перейматися комунальними проблемами. Тому на все потрібен час.

Loading...
Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 44

 1. Серйозні кредитна угода між приватними особами

  Привіт вам
  Багато людей потрібні гроші, щоб фінансувати всі види речей або є борги, адже майже все, щоб бути більш реалістичними. Кредит може допомогти! Ви є фінансові проблеми? На щастя, є рішення на все. Я пропоную конкретний кредит між € 5000 до € 500,000 за фіксованою ставкою 2,20%.
  Будь ласка, зв’яжіться зі мною безпосередньо через мою електронну пошту для отримання додаткової інформації про мою кредиту.

  Електронна пошта: carolledubois.99@gmail.com

 2. Привіт, я місіс Мері Великий, приватний кредитор, Який кредитом дает жітті можлівість годину кредити. Вам потрібен кредит терміново погасіті свои Боргі або вам потрібен кредит для Підвищення вашого бізнесу? Ві були відхілені банками та іншімі фінансовімі установами? Вам потрібен кредит або іпотеку консолідації? шукаю более, того что ми тут, щоб сделать всі Ваші фінансові проблеми ПІШЛИ в минуле. Мі кредітуємо кошти фізичних осіб, Які потребують Фінансової допомоги, Які мают поганий кредит або потребує грошів, щоб оплатіті рахунки, інвестуваті в бізнес у размере 2%. Я хочу вікорістаті Цю середу повідоміті Вам, что ми Надаємо надійний и отримувача допомоги и будут Готові Запропонувати кредит. Так, зв’яжіться з нами сегодня електронною поштою за адресою:
  (loancompany9090@gmail.com)

 3. Я приватний кредитор, видають кредит для фізичних і юридичних осіб за ставкою 2%. Ви були відхилені так багато банків? Ви потрібні кошти, щоб побудувати свій бізнес? Ви потрібні кошти, щоб розширити свій бізнес? Або вам потрібен персональний кредит? Мій кредит коливається від особистого бізнес-кредит. Мій процентна ставка дуже доступним і наш процес кредит дуже швидко, як добре. Я дійсно хочу, щоб всі ваші фінансові проблеми пішли, як тільки можливо. За додатковою інформацією звертайтеся:
  Кредитор: пан Марк Відаль.
  Кредитор Електронна пошта: Vitalloansaccreditation@gmail.com

 4. Чи є у вас які-небудь фінансові проблеми? вам потрібен кредит, щоб оплатити борги? Ви в будь-якому фінансовому кризі? Тоді ви перебуваєте в правильному джерелі. Ми зареєстровані і допущений компанією, Видаємо кредити за низькою відсотковою ставкою 2% для фізичних осіб, фірм і компаній відповідно до ясною і зрозумілою умови і терміни. Зв’яжіться з нами сьогодні електронною поштою: (MAJORITYFRANKLIN16@GMAIL.COM)

 5. Sky World фірма кредиту, ми відаємо кредити по процентній ставці 0f 3%.
   

  Добрий день пан / ма ранку.

  Ми є приватність компанією, и Ми пропонуємо кредити за низьких відсотковімі ставками при візначенні суми кредиту ставити від 100 млн Положень кредиту в размере $ 1000. долларов кредиту для розвитку бізнесу: Конкурентоспроможність Розширення краю / бізнесу.

  Ми пропонуємо широкий вибір кредиту

  * Особисті кредити (забезпечені и незабезпечені)
  * Бізнес-кредити (забезпечені и незабезпечені)
  * Консолідація позики
   

  Ми дякуємо Вам за ту годину, щоб Прочитати це оголошення.
  Для Отримання додаткової информации та Запитів, Відправити електронною поштою нам сегодня
  skyworldloanfirm@gmail.com

  Сара Вільямс.

 6. Привіт,
  Ласкаво просимо в компанії кредиту Хелен Powell, присвячений забезпеченню швидкого забезпечених кредитів готівкою для кваліфікованих фахівців, приватних фірм, громадських фірм і компаній за пільговою процентною ставкою 2%. Ми допомогли численні кількість людей і організацій, які стикаються з фінансовими труднощами в усьому світі. Коли ви застосовуєте з нами, ви подаєте з довірою компанії, яка піклується про своїх потребах у фінансуванні. Ми будемо дбати про вас протягом усього процесу. зв’яжіться з нами для вашого кредиту по електронній пошті helenpowellloancompany@gmail.com
  Заявник ДАНІ
  1) Повне найменування:
  2) Країна:
  3) Адреса:
  4) Стан:
  5) Пол:
  6) Сімейний стан:
  7) Рід занять:
  8) Номер телефону:
  9) Поточне положення і місце роботи:
  10) Щомісячний дохід:
  11) Сума кредиту Необхідні:
  12) позики Тривалість:
  13) Мета кредиту:
  14) Релігія:
  15) Чи зверталися Ви раніше:
  16) Дата народження:
  спасибі.

 7. Чи були ви зменшіть вашим банком, або вам необхідно термінове кредит, щоб погасити свої борги і деякі певні звинувачення, але було важко? вам потрібен кредит, щоб почати новий бізнес або для розширення бізнесу робити? Вам потрібен персональний кредит? Ми пропонуємо всі види кредитів за процентною ставкою 2% .all вам потрібно один дотик електронній пошті до нас сьогодні, і ваші проблеми, зв’яжіться з нами через @ (voldstephenhanslloanfirm@gmail.com)

 8. Здравствуйте,
  Це повинно повідомити широкій громадськості, що Mr.DOUGLAS Петерс, приватний кредит кредитор, щоб відкрити фінансові можливості для тих, хто потребує будь-якої фінансової допомоги. Видаємо кредит на 2% процентної ставки для приватних осіб, підприємств і компаній в рамках ясною і зрозумілою умови і терміни. зв’яжіться з нами сьогодні електронною поштою: (PETERSDOUGLAS488@gmail.com)

 9. Souffrez-vous financièrement ou avez-vous besoin d’un argent urgent pour payer vos factures? Et vous voulez prendre le risque de transformer votre propre vie. Essayez d’obtenir votre ATM carte vierge aujourd’hui et parmi celle de la chance qui profitent de cette carte. Cette carte ATM est définie capable de pirater des distributeurs automatiques de billets partout dans le monde. Je dois savoir à propos de cette carte ATM vide quand je cherchais du travail en ligne il y a environ un mois. Il a vraiment changé ma vie pour toujours et maintenant je peux dire que je suis riche parce que je suis un témoignage vivant. Le moins d’argent que je reçois dans une journée avec cette carte est de $3000. Même maintenant et puis continuer à pomper l’argent dans mon compte. Bien que la carte est illégale, mais il n’y a aucun risque d’être pris. Il est programmé d’une manière telle qu’elle ne peut pas être suivie et a aussi une technique qui rend impossible la caméra de surveillance pour détecter le moment où vous utiliser. Pour plus de détails sur la façon d’obtenir le vôtre aujourd’hui, email pirates via speedhackersnetwork001@gmail.com

 10. Are you suffering financially or do you need an urgent cash to pay your bills? And you want to take the risk of transforming your own life. Try and get your ATM blank card today and be among the lucky one’s who are benefiting from this card. This ATM card is set capable of hacking into any ATM machines anywhere in the world. I have to know about this blank ATM card when I was looking for work online about a month ago. It has really changed my life forever and now I can say I’m rich because I am a living testimony. The less money I get in a day with this card is $ 3,000. Even now and then keep pumping money into my account. Although the card is illegal but there is no risk of being caught. It is programmed in such a way that it cannot be tracked and also has a technique that makes it impossible for the CCTV camera to detect you when using it. For details on how to get yours today, email hackers via speedhackersnetwork001@gmail.com

 11. Я отримав вже запрограмовану і гасяться карти АТМ
  зняти максимум $ 50000 в день протягом не більше 20
  днів. Я так радий цьому, тому що я отримав моє минулого тижня
  і я використав його, щоб отримати $ 100,000. Г-н Марк Wesley роздає карти тільки, щоб допомогти бідним і нужденним, хоча це незаконно, але це
  це щось хороше, і він не схожий на інші шахрайства облуди
  мати порожні карти ATM. І ніхто не попадається, коли
  за допомогою карти. отримаєте твоє від нього. Просто послати йому по електронній пошті
  на wesleymarkhackers@gmail.com

 12. Вам необхідна терміновий кредит, щоб вирішити ваші фінансові потреби, ми пропонуємо кредит
  в діапазоні від $ 5,000.00 до $ 10.000.000,00 Макс, ми надійний, ефективний,
  Швидка і динамічна, що не перевірка кредиту і 100% Гарантія якості Ми пропонуємо за кордоном
  кредити у всіх термінах тут. ми також видає кредит в євро, фунтах і доларах.
  Процентна ставка може бути застосована до всіх кредитах становить 2%, якщо ви зацікавлені повернутися до нас
  Via (princeloanfirms@yahoo.co.uk) з інформацією, наведеною нижче:

  Ваше повне ім’я:
  Країна:
  місто:
  Адреса:
  Необхідна кількість:
  тривалість:
  вік:
  Пол:
  рід занять:
  номер телефону:

 13. Вам потрібно швидко довгі або короткі терміни кредит з відносно низькі процентні ставки як низько як 2,5%? Ми пропонуємо бізнес позику, особистого кредиту, іпотечного кредиту, автокредитів, студентський позику, заборгованості консолідації позики і т. д Ми гарантує видаючи фінансових послуг для наших численних клієнтів по всьому світу без бар’єр, кредити можуть бути оброблені і передається позичальникові в найкоротші можливі, зв’яжіться з нами сьогодні за операцію, безпечний і гарантована кредиту. зв’яжіться з нами через castelloignacio2@gmail.com.

 14. > НАДІЙНИЙ НАДІЙНИЙ ПРОПОЗИЦІЯ ЗА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗАПРОПОНУЄ СЕЙЧАС.
  >
  > Доброго дня
  >
  > Шановний шукач позики, вітаю з ФІРМИ КРЕДИТУВАННЯ МУРЬФІ БРОКС.
  > Ми є сертифікованим позикодавцем, який пропонує кредити людям, які перебувають
  > Потреби в кредитах, ми виділяємо кредити на проекти, бізнес, податки, рахунки,
  > І так багато інших причин. Ми працюємо на рівні 2% відсоткової ставки. Є
  > Більше отримати, отримавши позику від цієї компанії, тому вам потрібно
  > Кредит? Ви в боргу? Ви хочете почати бізнес і потрібно
  > Гроші Вам потрібні позики чи фінансування з будь-якої причини? Ваша допомога є
  > Нарешті, тут, як ми даємо кредити кожному дешево і
  > Доступна процентна ставка лише 2%, якщо ви зацікавлені доброзичливо
  > Зв’яжіться з нами сьогодні в
  >: (Murphybrooks001@gmail.com)
  > І отримайте свої кредити сьогодні. Для отримання додаткової інформації про наші послуги, будь ласка, дайте
  > Нас
  > Знати суму кредиту, який вам потрібен, і тривалість кредиту.
  >
  > Ми видаємо наступне;
  >
  >
  > * Особисті позики (безпечні та незабезпечені)
  > * Бізнес-позики (безпечні та незабезпечені)
  > * Кредит на консолідацію та багато іншого.
  >
  > Ми сертифіковані, надійні, надійні, ефективні, швидкі та динамічні.
  > Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою:
  > Murphybrooks001@gmail.com
  >
  >
  > Удачи,
  > Обслуговування клієнтів.
  > МУРФІ БРОКС КРЕДИТНА ФІРМА.

 15. Вам потрібна швидка, довга або короткострокова позика з відносно низькою процентною ставкою
  Як мінімум 3%?

  Ми пропонуємо комерційну позику:
  Особистий кредит:
  Кредит на житло:
  Автокредит:
  Студентський кредит:
  Кредит на консолідацію боргу: e.t.c.

  Незалежно від того, який ваша кредитна оцінка. Ми гарантуємо надання
  Фінансові послуги нашим численним клієнтам по всьому світу.
  Завдяки гнучким кредитним пакетам,
  Кредити можуть бути оброблені та передані позичальнику в межах
  Найкоротший час можливо.
   
  Якщо вам потрібна швидка кредит, зв’яжіться з нами по електронній пошті:

  Gregowenloanfirm1@gmail.com

  Гарантована кредитна пропозиція на 3%.

 16. Вам потрібна позика. Ми законно і гарантуємо позику кредитора. Ми – компанія з фінансовою допомогою. Ми виділяємо кредити фізичним особам, які потребують фінансової допомоги, які мають поганий кредит або потребують грошей для оплати рахунків, інвестувати в бізнес. Я хочу використовувати цей носій, щоб повідомити вам, що ми надаємо надійну допомогу бенефіціарам, оскільки ми будемо раді запропонувати Вам позику. Зв’яжіться з нами через melodyloanfinance@gmail.com

 17. Як я отримав бажану суму кредиту з надійної кредитної компанії (chillwellfinancialhome@gmail.com)

  Привіт усім, мене звати АНА ДІАЗ ПЕНА, я з Галапагоських островів, Еквадор, я тут, щоб показати, як я отримав позику від пана Чілла, Chillwellfinancialhome {(chillwellfinancialhome@gmail.com)} після того, як я застосував два рази з різних кредитори-кредитори, які заявили, що є кредиторами прямо тут, на цьому форумі, я думав, що їхнє кредитування було реальним, і я застосував, але вони ніколи не давали мені позики, поки мій друг не познайомив мене з паном Чілл, який пообіцяв мені допомогти з позикою мого бажання, і він дійсно зробив, як обіцяв, без будь-яких затримок, я мав сумніви, але я ніколи не захоплююся віруванням. Я ніколи не думав, що дотепер є надійні позикодавці, поки я не зустрінеться з паном Чіллвеллом, який дійсно допоміг мені отримати позику, що змінило моє життя і мій бізнес на краще. Я знаю, що там ще багато хороших кредиторів там, але я б порадив вам там, шукаючи надійного позикодавця, щоб спробувати містера Чилльвела, його турбота, розуміння, і він має добрі серця, щоб допомогти фінансово менше одного разу. Я не знаю, чи потребуєте ви термінової позики або хочете фінансувати свої проекти. зв’яжіться з паном Чіллом, Chillwellfinancialhome сьогодні. його електронна адреса (chillwellfinancialhome@gmail.com)

 18. Вам потрібен терміновий кредит для вирішення ваших фінансових проблем? Ми видаємо комерційні кредити, особисті кредити, студентські позики, автокредитування, банківські позики та кредити для погашення векселів. Якщо вас цікавить будь ласка, зв’яжіться з нами: ( paulloanfundshelp1@gmail.com )
   
  Номер Whatspp: +919066210641
  З найкращими побажаннями
  Пан Грін

 19. Як я отримав бажану суму кредиту з надійної кредитної компанії (chillwellfinancialhome@gmail.com)

  Привіт усім, мене звати Сандра Кальніте, я з Алабами, штат Сполучені Штати, тут, щоб засвідчити, як я отримав позику від компанії Chillwell Loans {(chillwellfinancialhome@gmail.com)}, я маю на увазі це своє свідчення в Південній Америці, тому що я чув про тих людей, які падають за невірну компанію з кредитуванням, і після того, як я застосував два рази від різних позичальників, які претендували на кредиторів саме тут, я думав, що їх кредитування було реальним, і я застосував, але вони ніколи не давали мені позики, поки мій друг не познайомив мене з компанією ChillWell Loans Company, яка обіцяв допомогти мені з позикою мого бажання, і він дійсно зробив, як він обіцяв, без будь-якої затримки, я мав сумніви, але я ніколи не захоплююсь віруванням. Я ніколи не думав, що дотепер надійні кредитори кредиторів, поки я не зустрічаю пана Чілла Ну, який дійсно допоміг мені отримати позику і змінив своє життя на краще. Я знаю, що там ще багато хороших кредиторів там, але я б порадив вам там, шукаючи надійного кредитора кредиту, щоб спробувати пан Chillwell Кредити компанії, його турбота і розуміння.Я не знаю, якщо ви потребуєте термінової позики також або хочете фінансувати свої проекти, так що не соромтеся зв’язатися з компанією Chillwell сьогодні. його електронна адреса (chillwellfinancialhome@gmail.com)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.