Депутат з Хмельниччини: на Всеукраїнському форумі у Криму засудили федералізацію

Депутат Хмельницької обласної ради від Партії регіонів Петро Тарасюк заявив, що на сьогоднішньому Всеукраїнському форумі у Криму представники 18 обласних рад засудили федералізацію.

Про це він повідомив телефоном “Незалежний громадський портал”.

“Коли виступав народний депутат Вадим Колесніченко і говорив про федералізацію України, я взяв слово і категорично не погодився з ним. Україна є і має бути єдиною соборною і неподільною державою. Мою позицію підтримали майже всі представники, у тому числі зі східних регіонів”, – наголосив депутат з Хмельниччини.

Він зауважив, що серед питань порядку денного Форуму, обговорювалися вихід з політичної кризи та роль органів місцевого самоврядування у коституційному процесі.

“Фактично Асоціація обласних рад України вийшла з пропозицією до центральної влади – передати повноваження територіальним громадам та взятися за реформування місцевого самоврядування. Тому що, кілька років поспіль у Верховній Раді лежать напрацьовані законопроекти, які стосуються розвитку територій, і їх парламентрі відмовляються розглядати”, – заявив П.Тарасюк.

На думку хмельницького регіонала, відсутність на Всеукраїнському форумі у Криму представників Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Вінницької обласних рад та Київської міської ради, пояснюється тим, що “у багатьох з них був певний острах щодо можливого поділу України”.

“Тому окремим рішенням Форуму ухвалено звернення до голів обласних рад Західної України про співпрацю. Також на Форумі попередньо досягнуті домовленості про організацію з’їзду депутатів усіх місцевих рад задля вирішення проблем місцевого самоврядування”, – сказав депутат Тарасюк.

Як відомо, сьогодні в Лівадійському палаці Ялти пройшов Всеукраїнський форум представників 18 регіонів України, крім західних областей та Києва.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Оголосіть увесь список будь ласка!

 2. “На думку хмельницького регіонала, відсутність на Всеукраїнському форумі у Криму представників Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Вінницької обласних рад та Київської міської ради, пояснюється тим, що “у багатьох з них був певний острах щодо можливого поділу України” – просто представники цих областей проігнорували ганебне збіговисько.
  Соромно і прикро, що серед них відсутня Хмельницька область.

  • Це як ви виражаєтесь збіговисько скликало всю Україну, а якшо по вашому вирішення питань це сидіти біля мішків з снігом і далі розпалювати ворожнечу між різними областями країни то не дуже ви розумна людина і вас шкода….

   • “…скликало всю Україну.” – там мільйони, чи хоча би стоні тисяч було людей?
    Дмитро, розумні люди таке не пишуть.

 3. Західні облради та Київ проігнорували форум в Криму
  http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/12/7013635/view_print/

 4. Патріот, Хмельницька область не була представлена. Хто такий Тарасюк? Риг-депутат. Кого він представляв?

  • Хмельничани мають дуже погану манеру виправдовуватися…….замість того, щоб адекватно сприйняти критику і замислитися. Це про вас зокрема.

   Хмельницьку обласну раду представляв.

   Риги є в усіх обласних радах, навіть у франківській. А в рівненській облараді така сама картина, як і в хмельницькій – риги в більшості. Але у вищеназваних областях навіть риги проігнорували це збіговисько. Що саме цікаво, і у вінницькій також.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.