В обласній “Батьківщині” Мурзі радитимуть поновлювати членство у партії через контрольно-ревізійну комісію

У Хмельницькій обласній партійній організації ВО “Батьківщина” радитимуть депутату облради Валерію Мурзі, якого рішенням Політради партії виключено з цієї політсили, поновлювати членство у партії через контрольно-ревізійну комісію.

Про це НГП повідомив завідуючий відділом по роботі з депутатськими фракціями та громадськими організаціями обласної “Батьківщина” Олесь Вітряний.

“Нехай звертається до київської контрольно-ревізійної комісії “Батьківщини”. Протягом місяця він може поновити членство в партії”, – зазначив бютівець.

Пан Вітряний висловив власну думку щодо прециденту з Мурзою і вважає, що останній зробив неетичний вчинок у контексті написання листа Кличку.

“Подібна форма спілкування вибрана цим депутатом невдало. І може розцінюватися як зростання певної атмосфери недовіри. До того ж в умовах Майдану та перевіриних на барикадах наших друзів-побратимів зі “Свободи” та УДАРу”, – сказав він.

Вітряний додав, що депутат Мурза має високий рейтинг і активно бере участь у житті партії “Батьківщина”.

Як повідомляв НГП, 10 січня цього року рішенням Політради “Батьківщини” депутата Валерія Мурзу виключено з партії “за дії, які порочать “Батьківщину”. Виключення бютівця пов’язане з його листом до лідера УДАРу Віталія Кличка.

“З метою забезпечення прозорості та відкритості в діяльності органів влади та суб’єктів владних повноважень, прошу повідомити мені і моїм виборцям про достовірність зазначеної вище інформації про наявність у Вас права на постійне проживання в кількох зарубіжних країнах одночасно”, – йшлося у листі бютівця до лідера УДАРу.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.