Дерикот каже, що виторгував у Ківалова кращі умови для ХУУПу

Голова обласної ради Микола Дерикот заявив, що домовився з народним депутатом і почесним президентом Національного університету “Одеська юридична академія” Сергієм Ківаловим про кращі умови для комунального закладу “Хмельницький університет управління та права” під час приєднання останнього до юракадемії.

Фото прес-служби облради

Про це високопосадовець сказав в інтерв’ю “Незалежній громадській газеті”.

“Я мав двогодинну розмову з почесним президентом Одеської юридичної академії Сергієм Ківаловим. І вмовив: давай підемо двома етапами. Спочатку для навчання передаємо на баланс академії хмельницький будинок офіцерів, де сьогодні розміщений один із корпусів ХУУПу, і наукову бібліотеку. А готель “Енеїда” передаємо на баланс департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації. Далі, якщо Одеська юракадемія збільшує держзамовлення для хмельницьких студентів, то ми даємо в оренду, а не на баланс, решту комунальних приміщень навчального закладу”, – наголосив М.Дерикот.

Разом з тим, голова облради висловив подив підвищеній увазі окремих депутатів обласної ради до комунального майна цього вузу.

“Мене дивує, чому всі вдарилися у комунальне майно. Для мене головніше, щоб випускників ХУУПу забезпечити роботою. Чого вартий той будинок офіцерів, коли випускається сто студентів, котрі йдуть працювати на базар, а не за спеціальністю? Якщо обирати між одеським вузом і Хмельницьким національним університетом, то давайте врахуємо, у кого з них є угоди з відповідними міністерствами або підприємствами на працевлаштування молодих спеціалістів. У цьому маємо бачити ціль”, – вважає керманич області.

Як повідомляв НГП, трудовий колектив комунального закладу “Хмельницький університет управління та права” (ХУУП) виявив бажання приєднатися до Національного університету “Одеська юридична академія” на правах юридичної особи.

За це рішення 3 жовтня 2013 року одноголосно проголосували 149 членів трудового колективу на загальних зборах.

Педагоги вирішили порушити клопотання перед керівництвом Хмельницької облдержадміністрації і обласної ради про розгляд рішення загальних зборів трудового колективу “вишу” щодо реорганізації Хмельницького університету управління та права шляхом його приєднання до Національного університету “Одеська юридична академія” з подальшим розглядом питання у Міністерстві освіти і науки України.

Крім цього, трудовий колектив направив звернення до президента Одеської юридичної академії Сергія Ківалова про розгляд питання щодо приєднання у структуру національного закладу Хмельницького університету управління та права.

Довідка НГП. Хмельницький університет управління та права – вищий державний навчальний заклад, який створено постановою Кабінету Міністрів України № 606 від 4 серпня 1995 року. Заснований у 1992 році і є комунальною власністю Хмельницької обласної ради.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Якщо Дерикоту незрозуміло, то пояснюємо йому, тупому, на пальцях: комунальним майном цікавляться не тільки депутати, але й прості хмельничани. І не треба Дерикоту лицемірити, ніби він не розуміє, що таке майно. Він це добре знає, приватизувавши половину Старокостянтинова, коли був там головою районної адміністрації. А сьогодні він з легкістю хоче розпорядитися комунальним майном, тобто, власністю всіх хмельничан. Хто дав йому таке право? А людей не треба спитати? Втім, навряд чи бандитська влада почує народ, навряд чи захоче радитися… Тим більше, що майно планують передати одному з найбільших одеських бандюків Ківалову…

  2. Опять врет! Как это уже достало! Неужели он сам себя после этого уважает?

  3. А думкою громади хтось поцікавився? Якийсь без”язикий поц вже, бачите, вмовив Ківалова взяти на баланс приміщення колишнього будинку офіцерів…А ти, телепню, зі мною, корінним хмельничанином,радився, що так просто майном громади торгуєш? Тобі аби кишені набити (і не подавишся!), а нам тут жити, дітей своїх вчити. Та живемо надією, що Василь Степанович – справжній патріот Хмельниччини, він у торгах з Ківаловим не продешевить,а тобі, зайдо, вкаже на твоє місце в стійлі!

  4. А що Дерикот приклав якихось зусиль до створення ХУУПу? Чи може він добивався щоб колишній будинок офіцерів став корпусом університету? Чи може він виділяв кошти на ремонт корпусів? Найлегше прийти на все готове і потім розбазарювати майно університету. Ківалов приватизує ласий шматок у центрі міста, а університету буде кінець.

  5. Хочу звернути увагу, що крім порушень Бюджетного та Господарського кодексів, тут ще і явне порушення Статуту університету. Там чітко сказано, що будь-які маніпуляції з майном вчиняються за згодою з колективом. Треба проводити нормальні загальні збори, а не те збіговисько, що збирав Омельчук для одобрямса своїх еротичних мрій. Там повинні бути представники студентства, в тому числі і адмінменеджменту. При цьому рішення приймається таємним голосуванням за згодою 3/4 від складу. Також за адресою університету зареєстровано університетський часопис. А відповідно до чинного законодавства існує заборона передачі майна, де зареєстровані ЗМІ, а також кримінальна аідповідальність за порушення цієї заборони. Думаю, що якщо про це не знає Омельчук із Чорним, то обласна прокуратура про це вже знає. Далі питання в реагуванні.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.