На Хмельниччині замислилися над створенням нацпарку “Верхнє Побужжя”

На Хмельниччині замислилися над створенням національного природного парку “Верхнє Побужжя”.

Як повідомляє прес-служба ОДА, доцент кафедри екології Хмельницького національного університету, кандидат біологічних наук Л.Казімірова презентувала особливості проекту зазначеного об’єкта. Його унікальність полягає у зосередженні 19 видів рослин, які занесені до Червоної книги України, 37 регіональних рідкісних видів, 17 видів фауни занесено до Червоного списку МСОП та Європейського Червоного списку.

Наразі розроблена схема національного природного парку, що охоплює 108 га і розміщена на території Деражнянського, Летичівського, Старокостянтинівського, Красилівського, Волочиського та Хмельницького районів.

За результатами засідання, надано рекомендації для створення робочої групи щодо опрацювання площ, земель, конфігурацій проектованого національного природного парку “Верхнє Побожжя”.

Як писав НГП, глава держави Віктор Янукович 2 серпня цього року підписав Указ “Про створення національного природного парку “Мале Полісся” у Хмельницькій області.

“Природний парк створюється з метою збереження цінних природних комплексів та історико-культурних об’єктів східної частини Малого Полісся, що мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення”, – наголошується в Указі.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.