На Хмельниччині може з’явитися індустріальний парк

Перші індустріальні парки можуть з’явитися у Полтавській та Хмельницькій областях.

Про це повідомив директор департаменту інвестиційно-інноваційної політики та розвитку державно-приватного партнерства Міністерства економічного розвитку і торгівлі Віктор Коваленко, пише “Урядовий портал”.

Він зазначив, що після прийняття закону були зроблені важливі кроки з формування законодавчої бази для забезпечення функціонування механізму створення та роботи індустріальних парків в Україні. Результатом цих заходів стало проведення наприкінці вересня поточного року першого засідання міжвідомчої комісії з підготовки рекомендацій щодо включення індустріальних (промислових) парків до Реєстру індустріальних парків. На відповідному засіданні розглядалися пропозиції щодо включення до Реєстру індустріальних парків «Центральний» (Кременчук, Полтавська обл.) та «Славута» (Славута, Хмельницька обл.).

Відповідні парки створюються, відповідно до Закону України «Про індустріальні парки», прийнятого у червні 2012 року.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Найдоцільніше створити такий парк в Хмельницькому, дещо моденізувавши той ринок південіше від міста. Тут дороги, тут науковий потенціал та багато іншогопозитивного. А Славута? Тут організувати філіал індустріального парку.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.