Екологи б’ють на сполох – у межах хмельницького пляжу зведуть багатоповерхівку

У межах хмельницького міського пляжу планується будівництво багатоквартирної житлової забудови.

Відповідне повідомлення з’явилося у газеті “Проскурів” від 3 жовтня.

Під будівництво планують задіяти 2,2 гектари землі. Землекористувачем виступає Хмельницька міська рада.

Зокрема, влада має намір частково змінити функціонувальне призначення ділянки природо-заповідного фонду, “врахувавши пропозиції громадськості міста до містобудівної документації Хмельницького”.

Натомість Хмельницький обласний осередок Всеукраїнської екологічної ліги розповсюдив заяву, в якій наголошується про привласненні спільної власності громади.

“У серпні цього року влада озвучила наміри забудувати пляж. Тоді більшість із опитаних жителів міста висловились однозначно – пляжу бути, а високопосадовці міста запевнили, що забудови пляжу не буде. Ми сподіваємось, що шквал ваших відгуків на такі наміри влади зупинять ще один зухвалий намір нажитись за наш рахунок, як це було у кінці 90-х років. Тоді хмельничани своїми протестами не дали на цьому ж пляжі збудувати чергову АЗС, в парку Шевченка розмістити приватний гольф-клуб, а в нинішньому парку “Заріччя” гаражний масив “Зоряний”, – зазначається у заяві екологів.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. зверніться до Свободи. вони не допустять ніякого будівництва на пляжі.

  • та це депутати рулять! вони якби могли б то і на майдані девятиповерхівку збудували! куди тільки дивиться державний будконтроль?

   • депутати-будівельники з “Батьківщини” і регіонів. Вони вже всю землю прибрали до рук.

 2. короче Мельник и Ко совсем сума сошли

  • надоели твои истерики и постоянное вранье, не советник а баба какая-то

  • Тебе ж сказано, к чему истерики? “Пляж в межах охоронної зони річки Південний Буг. Тому ніхто нічого там не збудує. Рішенням ради затверджені лише пропозиції від громадськості. Міська рада не приймала рішення про зміну функціонального призначення ділянки.”

   • якщо не приймала, то це не означає, що не прийме. Плювати нашій владі на всі ці охоронні зони. на самому пляжі може й не будуть будувати, а відступлять метрів 50 і вгепають висотку.

    • Зачем же депутаты это предлагают? Они ж представители разных слоев населения

     • яких різних слоїв насєлєнія? бачив хоч одного депутата бідосю ? не сміши

 3. а Ко кто такой?

 4. Ко это мельник и компания)))онже не один всё делает да и не он….уже решает

 5. Пляж в межах охоронної зони річки Південний Буг. Тому ніхто нічого там не збудує. Рішенням ради затверджені лише пропозиції від громадськості. Міська рада не приймала рішення про зміну функціонального призначення ділянки.

 6. Ділянки в межах прибережних захисних смуг водойм відносяться до земель водного фонду, користування якими та обмеження господарської діяльності визначаються Водним кодексом України (ст. 85-89) та Земельним кодексом України.
  Згідно Водного кодексу України (ст. 85) у постійне користування землі водного фонду надаються водогосподарським спеціалізованим організаціям, іншим підприємствам, установам і організаціям, в яких створено спеціалізовані служби по догляду. У тимчасове користування за погодженням з постійними користувачами земельні ділянки прибережних захисних смуг, смуг відведення та берегових смуг водних шляхів можуть надаватися для сінокосіння, рибогосподарських потреб, культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, а також для проведення науково-дослідних робіт.
  В межах ділянок прибережних захисних смуг, з метою їх використання в культурно-оздоровчих та рекреаційних цілях, можливе розташування лише спортивних майданчиків, дитячих ігрових майданчиків, скверів, пішохідних алей, велосипедних доріжок.
  Пляж та прилегла територія знаходиться в межах прибережної захисної смуги (100 метрів) р. Південний Буг. Житлове будівництво там проводитись не буде.

 7. Распутин уменя истерик нет
  ты либо нервный дибил..либо…
  я выразил своё мнение ты своё не гони а гони на тех кто пишет это..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.