Вболівальники з округу Гереги шлють “дякую” за безплатну поїздку до Москви – ФОТО

Одразу два місцевих Інтернет-видання Хмельниччини “Ділові Дунаївці” і “Наш Городок” вийшли з публікаціями, які присвячені поїздці подолян до Москви на чемпіонат світу з легкої атлетики за кошти народного депутата з Партії регіонів Олександра Гереги.

Так, Людмила та Андріан Коричак з Дунаєвець пишуть, що їх дуже вразив стадіон “Лужники” та сам Чемпіонат.

“Поїздка була настільки цікавою і вражаючою, що про все і відразу не розповісти. Насамперед у пам’яті – сам красень – стадіон “Лужники”, яскрава церемонія відкриття і закриття Чемпіонату Світу, виступи легкоатлетів і перемоги земляків Ганни Мельниченко, Богдана Бондаренка, Ольги Саладухи. Було приємно поспілкуватися у перервах з багатьма нашими учасниками і тренерами. Також запам’яталися екскурсійні поїздки Москвою. Окремо ми хочемо подякувати організаторам поїздки – Олександру Володимировичу Герезі”.

Жителька села Січинці Дунаєвецького району, аспірант кафедри соціальних теорій Національного університету “Одеська юридична академія” каже, що поїздка до столиці Росії була організована на високому рівні.

“Організація поїздки була проведена на високому рівні. Бажаючих поїхати на Чемпіонат світу з легкої атлетики було організовано по групах та підгрупах і призначено керівників, які безпосередньо у Москві займалися організацією проїзду, проживання та харчування людей. У перервах між змаганнями, які відбувалися практично кожного дня, ми мали можливість відвідати історичні пам’ятники культури, поїхати на прогулянку по Москві-ріці. Також було організовано екскурсії з гідом на автобусах по місту, що надало змогу ближче познайомитися з мальовничими місцевостями столиці Російської Федерації”.

вболівальники3

“Фактично українські вболівальники, яких зорганізував Олександр Герега, і сам є активним шанувальником спорту та людиною, яка підтримує український спорт, були найактивнішими. Українські легкоатлети, відчуваючи підтримку, намагалися якнайкраще виступити на чемпіонаті”, – пише сайт “Наш Городок”.

вболівальники-з-округу-Гереги

вболівальники

Нагадаємо, що з 10 до 18 серпня у Москві проходив XIV чемпіонат світу з легкої атлетики.Герега повіз на змагання 1700 жителів чотирьох районів 192 виборчого округу Хмельницької області. Крім жителів Хмельниччини, Москву відвідали 300 працівників будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К».

Довідка НГП. На парламентських виборах 2012 році у 192 виборчому окрузі з центром м. Дунаївці (межі Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький райони) переміг самовисуванець, власник мережі будівельних гупермаркетів “Епіцентр” Олександр Герега – 58,04% голосів. Його найближчий конкурент, кандидат від Об’єднаної опозиції, тимчасово не працюючий Мирослав Мусій, за якого проглосували 17,38%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.