Батьківщина: проти Мельничука влаштували невдалу провокацію

Хмельницька обласна партійна організація ВО «Батьківщина» розцінює події навколо Старокостянтинівського міського голови Мельничука Миколи Степановича, члена партії ВО «Батькіщина», як невдалу провокацію.

Про це йдеться у повідомленні, яку поширила прес-служба «Батьківщини».

“Хмельницька обласна партійна організація ВО «Батьківщина» зацікавлена у якнайшвидшому, об’єктивному та неупередженому розслідуванні цієї справи. Цей інцидент є недолугою спробою звести особисті рахунки із міським головою Мельничуком М.С., використовуючи представників засобів масової інформації та правоохоронні органи”, – зауважили у прес-службі ВО «Батьківщина».

“Співробітники ДАІ, які виїхали на виклик, встановили, що наїзду на заявника скоєно не було, а міський голова не перебував у стані алкогольного сп’яніння (про що є відповідне медичне заключення)”, – зазначає прес-служба ВО «Батьківщина».

Як писав НГП, 21 серпня до Старокостянтинівської міжрайонної прокуратури звернувся житель Старокостянтинова про те, що міський голова Микола Мельничук, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, у присутності представників засобів масової інформації, у своєму службовому кабінеті та інших приміщеннях міськради висловлювався нецензурними словами, ображав, вчиняв інші хуліганські дії. А потім на службовому автомобілі скоїв наїзд на заявника.

Відомості за вказаним фактом внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ч.1 ст.296 КК України (хуліганство).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.