“Облавтодорівці” протестували прокуратуру області – ВІДЕО

Близько 400 працівників Хмельницького облавтодору прийшли під стіни обласної прокуратури з вимогами припинити свавілля правоохоронних органів, повідомляє телеканал “Ексклюзив”.

Із транспарантами “Ми проти свавілля обласної прокуратури”, “Не принижуйте нашу гідність” дорожники вимагають прокуратуру не втручатися у роботу їхнього відомства та зняти безпідставні фінансові звинувачення.

За словами заступника директора Хмельницького облавтодору Анатолія Дячука, усе почалося з того, що в ході перевірки Облавтодору державною фінінспекцією було виявлено порушення в закупівлі технічної солі – за ціною вищою, аніж було передбачено. Проте керівництво облавтодору стверджує, що звинувачення є безпідставними.

[n36qw-cb4Ns]

Керівництво Хмельницького облавтодору додає, що через проблеми з правоохоронними органами не можуть проводити дорожню реформу з розподілу доріг та побоюються, що взимку не буде чим обробляти дороги. А прості працівники, і досі не можуть отримати заробітної платні за останні місяці.

У прес-службі облпрокуратури зауважили, що за результатами проведення ревізії держфінінспекцією у Хмельницькій області фінансово-господарської діяльності ДП «Хмельницький облавтодор» встановлено порушення діючого законодавства під час закупівлі солі технічної, чим завдано збитків державним інтересам на суму понад 500 тис. гривень.

Дані відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем).

З метою встановлення об’єктивної істини у провадженні проведено допити свідків, витребувано документацію, на підставі рішення суду проведені обшуки у приміщеннях ДП «Хмельницький облавтодор» та його філіях.

Досудове розслідування наразі триває. Питання про притягнення до кримінальної відповідальності службових осіб підприємства буде вирішено після виконання усіх необхідних слідчих дій та за наявності для цього законних підстав.

Крім цього, під час спілкування із заступниками прокурора області Р.Мартиненком та М.Бровчуком працівники облавтодору заявили про те, що уже тривалий час не отримують зарплату. З цього приводу прокуратура невідкладно організувала додаткову перевірку ДП «Хмельницький облавтодор» та пообіцяла, що у разі виявлення порушень віреагує і повідомить про це громадськість.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. frog fuck snake 🙂

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.