Янукович дав згоду на створення національного природного парку “Мале Полісся” у Хмельницькій області

Глава держави Віктор Янукович підписав Указ “Про створення національного природного парку “Мале Полісся” у Хмельницькій області.

Відповідний документ датований 2 серпням.

“Природний парк створюється з метою збереження цінних природних комплексів та історико-культурних об’єктів східної частини Малого Полісся, що мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення”, – наголошується в Указі.

Згідно з документом, національний природний парк “Мале Полісся” буде створено на території Славутського і Ізяславського районів Хмельницької області. До території парку погоджено в установленому порядку включення 8762,7 га земель державної власності. Так, 2764 га земель, що знаходяться в постійному користуванні ДП “Ізяславське лісове господарство”, вилучаються у землекористувача та надаються національному природному парку в постійне користування. Ще 5998,7 га земель державної власності включаються до територію “Малого Полісся” без вилучення, серед яких 2491,7 га землі відносяться до ДП “Ізяславське лісове господарство” та 3507 га – до ДП “Славутське лісове господарство”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.