Обурена громада пікетувала забудовника-шахрая

Сьогодні на запрошення громади взяв участь у пікеті КП “Цивільжитлобуд”. Акцію організували і провели ошукані інвестори будівництва по Львівському шосе, 33/2 і 33/2А. Вимоги пікету стосувалися забудовника КП “Цивільжитлобуд”: виконати узяті зобов’язання та згідно договорів здати в експлуатацію багатокварОлександр Симчишинтирний будинок.

Мова про “довгобуд”. Підприємство “Цивільжитлобуд” вже понад 4 роки не може здати в експлуатацію дев’ятиповерховий багатоквартирний будинок по Львівському шосе, 33/2 і 33/2А. Згідно з договорами пайової участи у будівництві термін здачі в експлуатацію – 2009 і 2010 роки. Та до цього часу будинок не зданий, незважаючи на те, що люди на 100% виконали свої зобов’язання і сплатили кошти за помешкання. Хтось взяв кредит, хтось позичив гроші і планував мати своє житло, але вже 4 роки людей просто дурять.

Директор КП “Цивільжитлобуд” Тамара Онишко постійно щосб обіцяє, не приходить на засідання комісій міської ради, а тепер взагалі заявляє, що затримка зі здачею – це провина самих людей, адже вони відмовляються сплатити додаткові кошти, які, нібито, з’явилися через інфляцію й подорожчання будівництва. Кожному пропонується доздати різні суми, сплатити за благоустрій, за опалення.

Ошукані хмельничани неодноразово зверталися до влади, правоохоронних органів та всі звернення не дали бажаного результату. Тепер самі люди вдалися до вуличного протесту, бо втомилися чекати і слухати обіцянки-цяцянки. Пікетувати прийшли навіть діти.

Я кілька разів звертався з  депутатськими зверненнями в різні інстанції з приводу “довгобуду” по Львівському шосе, 33/2 і 33/2А та не виконання зобов’язань КП “Цивільжитлобуд”. Ініціював засідання постійної депутатської комісії міської ради для розгляду цього болючого питання. Весь час на  звернення, на вимоги депутатів, заступника міського голови отримуємо запевнення керівництва “Цивільжитлобуд”, що роботи ведуться, а будинок буде здано. Однак ці слова не підкріплено діями і справа, фактично, не рушає з місця. Щораз змінюються терміни здачі будинку.

Очевидна спроба ввести в оману людей недобросовісним забудовником. Переконаний, що таке шахрайство має бути покаране, а подібні “ділки” усунуті з будівельного ринку. Важливо також доопрацювати проблему на законодавчому рівні, аби люди, які сплатили кошти, мали гарантії на отримання житла.

Потрібно також повернути частину повноважень у містобудуванні органам місцевого самоврядування, аби можна було впливати на такі проблеми і допомагати людям.

Після тривалої та не вельми приємної для забудовника розмови із керівником підприємства людям пообіцяли добудувати першу чергу – 4 під’їзди (188 квартир) у IV кварталі 2013 року, а другу – 2 під’їзди (90 квартир) – у II кварталі 2014 року, але якщо будуть гроші.

Після пікетування офісу колективного підприємства “Цивільжитлобуд” люди пішли на Майдан Незалежності, аби привернути увагу влади до своєї проблеми, пікетували міську раду.

Теги: , , , , , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олександр Симчишин

Олександр Симчишин

39 років, Хмельницький міський голова, кандидат історичних наук.

Коментарів: 10

 1. Аналогічна ситуація ще на одному об’єкті, який “споруджує” ця аферистка. Адреса: вул. Інститутська, 6-Б. Тут люди вже також готуються йти до шахрайки поцікавитися двома питаннями: 1) чому дотепер не здано житловий будинок, хоча термін його здачі 2010 рік?
  2) на які кошти Онишко вибудувала собі хороми в Лісових Гринівцях?
  Будуть також інші питання…

 2. треба познайомитися і поєднати всіх кинутих пайовиків та разом з депутатом все робити.

 3. “Потрібно повернути”, “треба зробити” і т.д. Людям від цього набору слів ні холодно ні гаряче. Жодного конструктивного бачення вирішення проблеми, пане депутат! “Слава Україні!” горлати у вас якось краще виходить…

  • Повір, цього вистачає що би якась частина людей на це велася. Прогорлали гасла, в кожну проблему влізли, помітингували(без результату до речі) і все, в дамки хочуть. Ще, треба признати, ім вигідно така ситуація, бідність, проблеми людей, вони цього бажають. На цьому можна рейтинг робити тільки проклинаючи владу та бьючи в діжки.

 4. “Свобода нам допомагає юридично, депутат зібрав 2 комісії. Мітинг це була повністю наша ідея, депутата ми попросили прийти. Результат від того вже є. 3 дні йдуть які не які роботи на обєкті.

 5. В приймальнях Свободи коли не прийдеш там багато людей – старих, молодих. Значить люди Свободі довіряють а Свобода їм допомагає. Людей не обдуриш, все інше пусті розмови.

 6. Колись я теж вірив Свободі, але як побачив що крім крику і мітингів вони ні на що не здатні – перестав. Прийшли в ВРУ, хоча назвали вибори нелегитимними. Навіщо? Чому не склали мандати, якщо заявили, що вибори сфальшовані?Обіцяли, що всіх у ВРУ примусять розмовляти українською мовою – збрехали. Обіцяли, що спилять паркан навколо ВРУ – збрехали, бо попіаритись-попіарились, а паркан відновили. І що це за обіцянки такі дурнуваті, у нас що важливіших проблем не має? А ще крадуть не гірше регіоналів, особливо там, де мають більшість у радах.

 7. Напевно в кожного своя думка. Я довіряю, бо на собі побачив результат. Два рази звернувся, два рази депутат поміг.

  по ситуації: питання дуже складне, люди коли підписують договори мали б брати з собою юриста і читати договори, бо їх дуже часто просто розводять і дурять. є нормальні будівельники, які будують без проблем Будальянс, Діта, а є безсовісні, які будуть “Еліта-центри”, про людей не думають взагалі.

 8. нема надії ні на кого крім “Свободи” і її депутатів. собаки гавкають, а караван йде, так і на Свободу багато пишуть дурниць, фашисти і все таке, бо бояться тої Свободи, але ці хлопці за Україну та за простих людей.

 9. Коли ж почнуться більш рішучі дії? Коли нарешті Свободівці допоможуть простим людям отримати їхні давно проплачені квартири? Коли все вийде за межі мирних зборів, на яких пані Онишко просто глузує з людей, годує обіцянками, які не виконує. Мені вже набридло знімати з вух лапшу. Вона стільки років користується нашими грошима на власний розсуд, а ми живемо по орендованих квартирах. Я вже не надіюся, що вона покриє мені збитки. Хочу лише отримати свою законну квартиру.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.