Володимир Ар’єв: «Неважливо де буде партія «Європейська солідарність — в коаліції чи в опозиції, вона підтримуватиме європейський рух» Володимир Ар’єв: «Неважливо де буде партія «Європейська солідарність — в коаліції чи в опозиції, вона підтримуватиме європейський рух»

Днями відомий політик, член партії «Європейська солідарність» Володимир Ар’єв відвідав Хмельниччину, поспілкувавшись з мешканцями Славути, Шепетівки та  Полонного. Володимир Ар’єв,… Далі »

Тетяна Чорновол: «Мета «Європейської Солідарності» – не допустити реваншу» Тетяна Чорновол: «Мета «Європейської Солідарності» – не допустити реваншу»

Нещодавно на Хмельниччині у рамках виборчого туру побувала народний депутат України Тетяна Чорновол. Спілкуючись з подолянами політик наголосила, що обирала… Далі »

Проти кандидата Сергія Лабазюка поширювали «чорнуху» Проти кандидата Сергія Лабазюка поширювали «чорнуху»

Сьогодні вночі у місті Волочиськ, Волочиському та Хмельницькому районах здійснено спробу поширення незаконної друкованої продукції, спрямованої проти кандидата в народні… Далі »

У Кам’янці-Подільському археологи натрапили на фортифікаційні конструкції часів Трипільської доби У Кам’янці-Подільському археологи натрапили на фортифікаційні конструкції часів Трипільської доби

Під час археологічного нагляду за протиаварійними роботами на мурі Північного дворику Кам’янецького замку було відкрито унікальні історичні нашарування. Як повідомляє Кам’янець-Подільська… Далі »

Термін експлуатації блоку №1 Хмельницької АЕС продовжили до 2028 року Термін експлуатації блоку №1 Хмельницької АЕС продовжили до 2028 року

Державна інспекція ядерного регулювання України 18 липня продовжила термін експлуатації блоку №1 Хмельницької АЕС на понад проектний період за результатами… Далі »

Шість проектів з Хмельниччини – серед переможців конкурсу «Малі міста – великі враження» Шість проектів з Хмельниччини – серед переможців конкурсу «Малі міста – великі враження»

До переліку потрапили культурно-мистецькі ініціативи зі Славутської, Нетішинської, Дунаєвецької, Летичівської, Полонської ОТГ та м. Старокостянтинова. 10 липня 2019 року Уряд… Далі »