Плужненську ОТГ очолив представник «За конкретні справи» Плужненську ОТГ очолив представник «За конкретні справи»

Віктор Йосипович Максимчук став першим головою Плужненської сільської об’єднаної територіальної громади. Він переміг серед чотирьох кандидатів на перших виборах у… Далі »

“Чесна платіжка” від уряду: у Хмельницькому ухвалять нові тарифи на виробництво теплової енергії (Додано коментар віцемера) “Чесна платіжка” від уряду: у Хмельницькому ухвалять нові тарифи на виробництво теплової енергії (Додано коментар віцемера)

Виконком Хмельницької міськради планує запровадити нові тарифів на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії  МКП «Хмельницьктеплокомуненерго». Відповідний проект… Далі »

Як найкраще всього розрахуватись за комунальні платежі у Хмельницькому? Як найкраще всього розрахуватись за комунальні платежі у Хмельницькому?

Ми всі вдома користуємось певними енергоресурсами. Основними з них є: вода, газ, електроенергія та теплопостачання. Щоб забезпечити собі комфортний рівень… Далі »

Процедурою зміни місця голосування уже скористалися 572 мешканці області Процедурою зміни місця голосування уже скористалися 572 мешканці області

Упродовж першого місяця виборчої кампанії тимчасово змінили місце голосування без зміни виборчої адреси 572 мешканці Хмельницької області, 164 із них… Далі »

Олександр Бригинець: «Нині головне – зберегти Україну і ті традиції, які виникли в останні роки» Олександр Бригинець: «Нині головне – зберегти Україну і ті традиції, які виникли в останні роки»

Нещодавно Хмельниччину відвідав народний депутат України, член Політичної Партії “Європейська Солідарність” Олександр Бригинець. Під час спілкування з подолянами – мешканцями… Далі »

Аграрна партія взяла перше місце на місцевих виборах у Хмельницькій області Аграрна партія взяла перше місце на місцевих виборах у Хмельницькій області

Аграрна партія у Хмельницькій області на виборах громад, які відбулися 30 червня займає 1 місце з результатом 48,3%, отримуючи 15… Далі »

У Хмельницькому перинатальному центрі вилучають медичну документацію, пов’язану з сурогатним материнством У Хмельницькому перинатальному центрі вилучають медичну документацію, пов’язану з сурогатним материнством

Головне слідче управління Нацполіції отримало тимчасовий доступ до медичної документації однієї породіллі щодо проведення пологів та перебування під наглядом лікарів… Далі »

У Кам’янці-Подільському рятувальники визволили 7 людей, котрі опинилися в пастці через несправність оглядового колеса У Кам’янці-Подільському рятувальники визволили 7 людей, котрі опинилися в пастці через несправність оглядового колеса

30 червня о 15:09 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що на вул. Шевченка у Кам’янці-Подільському через технічну… Далі »

Передвиборча соціологія по 187 округу в Хмельницькому Передвиборча соціологія по 187 округу в Хмельницькому

Менш ніж за місяць хмельничани будуть обирати нового представника у Верховній Раді. Серед усіх зареєстрованих кандидатів по 187 виборчому округу… Далі »

Суд арештував ділянку, на якій будується скандальна 25-поверхівка у центрі Хмельницького Суд арештував ділянку, на якій будується скандальна 25-поверхівка у центрі Хмельницького

Хмельницький міськрайонний суд наклав арешт із забороною використання земельної ділянки на вул. Кам`янецька, 2а площею 2500 кв.м (кадастровий номер № 6810100000:01:004:0120),… Далі »