У Хмельницькому перинатальному центрі вилучають медичну документацію, пов’язану з сурогатним материнством

Головне слідче управління Нацполіції отримало тимчасовий доступ до медичної документації однієї породіллі щодо проведення пологів та перебування під наглядом лікарів у 2008, 2012-2014 роках з можливістю вилучення оригіналів, які знаходяться у володінні Хмельницького міського перинатального центру.

Про це свідчить в ухвалі Печерського районного суду Києва від 31 травня.

У клопотанні слідчого сказано, що Національна поліція розслідуєт кримінальне провадження за фактом діяльності групи невстановлених осіб, серед яких громадяни України та іноземці, які займаються наданням  послуг з порушенням законодавства України іноземцям щодо участі  в програмах допоміжних репродуктивних технологій із застосуванням сурогатного материнства.

Так у ході досудового розслідування кримінального провадження з’ясовано, що, використовуючи підконтрольні заклади охорони здоров`я, вносять до офіційних медичних документів завідомо неправдиві відомості, які в подальшому є підставою для реєстрації немовлят органами реєстрації актів цивільного стану, батьками яких вказують осіб які не мають генетичної спорідненості. Після цього, використовуючи завідомо підроблені документи з приводу батьківства, організовують перетин державного кордону України немовлятами до інших країн, для подальшої їх передачі невстановленим особам з невстановленою на даний час метою.

В ході проведення досудового розслідування було встановлено, що під час народження дитини сурогатною матірю, відповідним закладом охорони здоров`я виконується запис у історію хвороби породіллі про народження нею дитини та відповідний запис, що матір`ю дитини являється саме та жінка, яка її народила.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. А ви знаєте, що зараз “пішла мода” таких дітей після народження тимчасово (Чекаючи найвигідніших покупців?) розміщати у “глухих” селах Хмельниччини в т.з. “неблагонадійних” сім’ях, в яких також тільки що народилися діти? Дуже схоже, що таких дітей “виробляють” (пробачте за таке слово, але воно виказує суть) “на органи”. Поліція, “відкрийте очі” собі та розберіться. Після нещодавного розголосу справи з арештованою (чи тільки затриманою) у Грузії хмельничанкою (у грузин основна версія, що її діти були “на органи”) усе це ще більше утаємничилося.

  2. Опять за сусликом погнались?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.