Олег Ляшко на Хмельниччині: “Парламентські вибори — це не просто вибори, це бій за землю, за Україну, за можливість говорити рідною мовою” Олег Ляшко на Хмельниччині: “Парламентські вибори — це не просто вибори, це бій за землю, за Україну, за можливість говорити рідною мовою”

Лідер Радикальної партії, народний депутат Олег Ляшко у рамках передвиборної поїздки відвідав Славуту та Берездівську сільську ОТГ на Хмельниччині. Політик… Далі »

Хмельничани з початку року витратили на нові авто 22 млн доларів Хмельничани з початку року витратили на нові авто 22 млн доларів

У першому півріччі в Хмельницькому та області зареєстрували 800 нових автомобілів. На покупку цих машин витратили $27 млн. Найпопулярнішою маркою… Далі »

У Кам’янці-Подільському з’явиться еколого-освітній візит-центр вартістю 26,5 млн грн У Кам’янці-Подільському з’явиться еколого-освітній візит-центр вартістю 26,5 млн грн

Національний природний парк “Подільські Товтри” 12 липня оголосив будівництво еколого-освітнього візит-центру на розі вулиць Пушкінської та Шевченка у Кам’янці-Подільському очікуваною… Далі »