Чому #команда Симчишина програла на виборах Чому #команда Симчишина програла на виборах

У неділю, 9 червня прес-секретар міського голови Хмельницького Ольга Саліпа у внутрішньому чаті для журналістів написала коротке повідомлення з інтригуючим… Далі »

Лабазюк програв Бочкарьовій усі дільниці Хмельницького, але виграв округ Лабазюк програв Бочкарьовій усі дільниці Хмельницького, але виграв округ

За даними 100% опрацьованих протоколів ЦВК, перемогу у 188 виборчому окрузі отримує діючий нардеп Сергій Лабазюк. За нього проголосувало 49,78% або 38456 виборця…. Далі »

Зеленський звільнив голову Кам’янець-Подільської РДА Зеленський звільнив голову Кам’янець-Подільської РДА

Президент Володимир Зеленський звільнив голову Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Василя Сукача. Посадовця звільнено “у зв’язку із закінченням строку повноважень президента України”, сказано в… Далі »

У Хмельницькій області за партію “Слуга народу” проголосувало 46% виборців – попередні дані У Хмельницькій області за партію “Слуга народу” проголосувало 46% виборців – попередні дані

У Хмельницькій області за партію “Слуга народу” проголосувало 46% виборців на позачергових парламентських виборах 21 липня. Про це “Незалежному громадському… Далі »

У Хмельницькому бюлетень із позначками навпроти всіх партій визнали дійсним У Хмельницькому бюлетень із позначками навпроти всіх партій визнали дійсним

На виборчій дiльниці №681455, що на вул. Курчатова в м. Хмельницькому, визнали дійсним бюлетень з позначками у квадратах навпроти кожної… Далі »

Паралельний підрахунок голосів: кандидати від “Слуги народу” виграють 4 із 7 округів Хмельниччини Паралельний підрахунок голосів: кандидати від “Слуги народу” виграють 4 із 7 округів Хмельниччини

За даними паралельного підрахунку голосів, який ведуть штаби мажоритарників, кандидати від “Слуги народу” виграють 4 із 7 округів Хмельниччини. Про… Далі »