Лабазюк програв Бочкарьовій усі дільниці Хмельницького, але виграв округ

За даними 100% опрацьованих протоколів ЦВК, перемогу у 188 виборчому окрузі отримує діючий нардеп Сергій Лабазюк. За нього проголосувало 49,78% або 38456 виборця. Друге місце посіла висуванка партії “Слуга народу” Оксана Бочкарьова – 35,46% (27394 голоса).

Третє місце у представника партії “Голос” Артура Кокаревича – 8,21% (6344).

На четвертій позиції висуванець ВО “Батьківщина” Михайло Наконечний – 5,17% (3994).

Останнє, п’яте місце посів самовисуванець Віктор Кліщ – 1,36% (1057).

Що прикметно: Оксана Бочкарьова виборола перемогу на всіх 32 виборчих дільницях Хмельницького, які входять до 188 округу. Так, на дільницях №№ 681427 вона отримала 415 голосів (Лабазюк – 215); 681428 – 601 проти 205; 681429 – 572 проти 299; 681430 – 525 проти 314; 681431 – 513 проти 306.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 28

 1. цікавий поділ округу, де волочиське село вирішує кому представляти місто у Вру.

  • Це село на тебе кнура хмельницького робить. То вас пару округів приєднали до Волочиська, відєднайтесь і звиздуйте до свого мяста.

   • І що ця невмивана свиня городить? Так, аби посмердіти, бо більше ні на що не здатна. проплачений лобзіковський троль. Давай, розкажи скільки лобзік усім вам платить на своїх не чесно створених і процвітаючих фірмах і скільки члени ДВК отримівали за підтримку “свого” кандидата?
    188 виборчий округ навмисно створений ригоаналами для своєї ставлениці на ймення лобзік для виборів ще у 2012 році. Раніше був 191 округ, який включав Білогірський,
    Волочиський, Ізяславський і Теофіпольський райони, а м. Хмельницький повністю входило в 190 округ.
    Якщо тобі так недобре у Хмельницькому, тебе ніхто не тримає тут і тим більше сюди не запрошує, сиди собі у своєму свинарнику і молись на свого свинячого бога.
    Не вмієш нормально говорити, краще мовчи.
    А твій лобзік ще нічого нікому доброго не зробив (на відміну від свого конкурента Гереги, який навіть не по своєму окрузі виділяє кошти без проблем, хоча знаючи наших олігархів і просто бандитів, не віриться, що хтось щось може просто так зробити для людей), лобзік весб час лише смокче бюджетні кошти які виділяються на ремонти і будівництво доріг (на Волочищині напевне розказує байки що то він за свої гроші місцевим мешканцям дорогу зробив) і на підтримку сільгоспвиробників.
    Жодної причини голосувати за цих злочинців немає, набридли вже зі своїми совковими дурощами ці всі не перетравлені рештки ригоаналів, краще вибирати нових людей.

    • А НЕ ПІШОВ БИ ТИ НАКУЙ ЧУРБАНЕ ? ТИ ПОТУРБУЙСЯ КРАЩЕ ПРО СВОГО ЗЛОДІЯ СИМЧИШИНА.

     • Свинино можете забрати Симчишина собі вони з лобзіком добре навчилися працювати. на хмельдорогагах не один лям підняли!

    • Населення Хмельницького не село? Ще ті селюки рагульні, які корчать з себе гороцьких.

 2. лабазюк всіх голів сільських рад і директорів шкіл тримає на подачках вони і роблять його депутатом. Хмельницький нічого не рішає. для близира пару качель має на озьорці.

 3. Да… по Хмельницькому в Лабазюка не було б жодного шансу. Там коня вивели б, від партії Слуги народу, і то б проголосували.

 4. Бочкарьова шльондра ще та, краще вже Лабазюк.

 5. Малоросійські хохли-унтерменші мають бути на своєму місці у стійлі, але не більш ніж по 5, щоб не порушувати закон, прийнятий 16 січня 2014 року за участі пана Лабазюка.

  • А ти не малорос ? Ти теж малорос оскільки себе Ваською називаєш бо був би свядомитом то себе б Васильком називав. Тарас Шевченко, Леся Українка себе теж називали малоросами, так що це не так вже і погано бути малоросом. А Іван Франко писав “Мене сьогодні назвали українцем, який же я українець, я ж русин.

   • Малоросе, не забудь зайняти чергу на лизання дуп москалям. Тільки поспіши, прийдеш п’ятим — лизати доведеться глибше.

   • Ну і навіщо обзивати кандидатів у депутати шльондрами? Не повинні кандидати чи депутати Верховної Ради будувати дороги чи роздавати подарунки. Це підкуп виборця. То якщо ми всі проти корупції, то чому ми обираємо таких кандидатів? От у тому то й проблема, що ми проти корупції, поки самі з того нічого не маємо. Заздрість, напевно, мучає. І нема чого обзивати мера. Ви спочатку доведіть, що він щось вкрав, а потім розповідайте. В іншому випадку – це наклеп, який карається за законом. Ну а Лабазюк “прославився” своїми голосуваннями за часи Януковича. Він своїми голосуваннями підтримував партію регіоналів, яка використала всі золотовалютні резерви країни, довела її до ручки та побігла здаватися в полон Росії, наплювавши на свої передвиборчі обіцянки. Це неспростовні факти.

    • Влучно підмічено. Шльондри не кандидати, а тупоголовий лохторат з пам’яттю як у рибки, що голосує за усю цю бидлоту. Після чого цей же лохторат скиглить про те яка погана влада. Хоча наразі завдяки тотальній перемозі зекоМанди з’явився один плюс — тепер лохторат може плюватися хіба що у власне дзеркало.

 6. єбані пансіонери, проголосували за олію…..тварюки

 7. рак головного мозга в людей

 8. Ну все, тепер Лабазюк нас точно втравить: Фірма «народного депутата» С.Лабазюка (починалося спільно з першою у Європі за обсягами «хімічного» виробництва німецькою фірмою «Байєр» і госпрозрахунковим ДП МОУ «Воєнконверс-43») на відстані від центра м. Хмельницького менше 20 км споруджує виробництво з ліквідації / утилізації (можливо шляхом спалювання) неліквідів (прострочених, вже заборонених у «цивілізованих» країнах, безгоспних та т.п.) інсектицидів та інших ядохімікатів (можливо зі всієї «цивілізованої» Європи, у якій це вже давно заборонено). На даний час там там вже «вирізані» багаторічні лісові насадження, по периметру об’єкта змонтована «зовсім непрозора» огорожа, яку охороняє спеціальна охоронна фірма з «чудернацькою» назвою. Вірогідно, що т.н. “небезпечна зона” такого небезпечного виробництва, радіус якої згідно з нормами становить майже 30 км (точно невідомо, т.я необхідна в таких випадках за чинним законодавством експертиза належним чином не проводилася), досягає і центра м. Хмельницького, тобто в т.н. “громадських слуханнях” стосовно надання дозволу на розміщення такого виробництва повинна була взяти участь і громада даного міста.
  Наразі тут 2 суттєвих порушення:
  1.Не виконана належним до чинного законодавства чином (у необхідних та відповідних обсягах) експертиза вказаного проекту, не визначена належним чином т.н. «небезпечна зона», у яку певно може увійти навіть територія міста Хмельницького, та не здійснені належним чином громадські слухання та погодження з мешканцями цієї «небезпечної зони».
  2. Відведення під вказане будівництво земельної ділянки, до складу якої напевно (є обгрунтована підозра) входять і т.н. «землі оборони», виконане теж неналежним до чинного законодавства чином.
  Перед виборами «слуги» (зараз це «моднє» слово) Лабазюка стверджували, що усілякі роботи там припинені. Але на пропозицію доказати це відповідними документами та допустити на об’єкт представників спільноти, що б у цьому впевнитись, відповіді не було.
  Доречі, згадане тут німецьке підприємство «Байєр» є «нащадком» корпорації «Іг Фарбен Індастрі», яка у відповідний час виготовляла засіб «Циклон», яким травили узників нацистських концлагерів.

 9. Д ля Хмельницька Ляшко авторет 😂😂😂

  • Я офуевший!!! За мене проголосувало пару сотень виборців. Я думав що на проти мого прізвища можуть тільки” Ху..й “написати.

 10. Лабазюк буде підігрувати Зе-команді так само як колись Януковичу голосувавши за диктаторські закони.

  • Таки буде, та ще шльондра цей лабаз, все зробить, що скажуть аби не посадили і дали далі жерти з бюджетної кормушки. Хоча і очкарьова навряд чи краща за того лобза, два чоботи пара, лише розпилювати бюджетні кошти і вміють, а щось справді зробити то це не до них. Певне при будь-якому президентові потрібні будуть злочинці-специ з розпилу бюджетних коштів.

 11. Всё как в этой стране. Стадо быков – колхозников решает судьбу народа.

 12. Рагулі зелені, можете зітхнути. Лабазюк завжди був провладним і на цей раз він долучиться до команди Зе!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.