Термін експлуатації блоку №1 Хмельницької АЕС продовжили до 2028 року

Державна інспекція ядерного регулювання України 18 липня продовжила термін експлуатації блоку №1 Хмельницької АЕС на понад проектний період за результатами періодичної перевірки безпеки.

Про це повідомляє “БізнесЦензор”.

Термін експлуатації блоку продовжений на 10 років (до 13 грудня 2028 року).

“Визнати обгрунтованою можливість безпечної експлуатації енергоблоку №1 ВП” Хмельницька АЕС “на зазначених в проекті рівнях потужностей”, – йдеться в рішенні колегії держінспекції.

Як писав НГП, 2 липня у Нетішині відбулися громадські слухання з питань продовження строку експлуатації першого енергоблока Хмельницької АЕС. Близько 300 осіб, які були присутні, одностайно підтримали це питання.

Як відомо, 13 грудня 2018 року завершився проектний термін експлуатації енергоблоку №1, який був введений в експлуатацію 1988 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Нет чтобы сразу до 2958.

  2. Прямим чи таємним голосуванням? А гречку там роздавали?
    А якщо серйзно: Як це можливо було зробити (продовжити гарантований термін безпечної експлуатації) “громадськими слуханнями” без участі авторів проекту (їх правонаступників), розробників, конструкторів та виробників? Нонсенс та ідіотизм ! Вони ще з мольфарами порадилися…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.