Володимир Ар’єв: «Неважливо де буде партія «Європейська солідарність — в коаліції чи в опозиції, вона підтримуватиме європейський рух»

Днями відомий політик, член партії «Європейська солідарність» Володимир Ар’єв відвідав Хмельниччину, поспілкувавшись з мешканцями Славути, Шепетівки та  Полонного.

Володимир Ар’єв, який представляє першу двадцятку «Європейської Солідарності», говорив про європейські цінності, про протистояння російсько-путінській імперії та про перемогу на майбутній парламентських виборах, а також закликав хмельниччан підтримати «Європейську солідаоність» 21 липня.

«Важкий шлях реформ, трансформації суспільства, влади – ми тільки почали, а результат у нас може бути тільки один – це Європа, вступ до ЄС. Такий самий шлях пройшли Литва, Латвія, Естонія, які разом з нами були в радянському союзі. Такий шлях пройшла Польща, на початку 90-х поляки в Україну за каструлями їздили, в них нічого не було; вони пройшли ті реформи, які набагато болючіші зараз для нас», – говорить політик.

Оскільки Володимир Ар’єв є членом парламентської асамблеї Ради Європи у ході зустрічей не оминули й теми зовнішньої політики України.

«На жаль, оптимізму в мене мало через те, що прийдуть люди, які не дуже розуміють, що таке міжнародна парламентська діяльність. Коли я очолив делегацію в ПАРЄ, у мене вже був досвід роботи там. Зараз можуть прийти зовсім нові люди. Питання не в тому, що вони «нові». Якщо вони не будуть вчитися, як нинішній президент не хоче нас слухати і робить величезні помилки на міжнародній арені, – я сподіваюся, що вони принаймні будуть хоча б консультуватися. Дилетантизм і відсутність досвіду – це проблема… Досвід приходить не зразу, питання в тому, чи мають люди ту складову для держполітики, яка називається «мудрість». Тут ми стрибнули у невідомість.

Я вважаю, що партія «Європейська Солідарність» складається з нових і досвідчених людей і якраз суміш молодої енергії і досвіду може зіграти позитивну роль. Нам потрібна зважена, розумна, але швидка дія і от якраз Україна має великі шанси продовжити рух у Європу» – наголошує Володимир Ар’єв.

Щодо реалізації ідеї вступу України в ЄС і НАТО, народний депутат наголосив, що необхідна щоденна робота. Кожна людина повинна зрозуміти свою відповідальність. Без паралельного руху суспільства і влади будь-яка ідея приречена на провал. Якщо ж влада і суспільство рухаються паралельно, тоді буде результат.

«Не важливо де буде партія «Європейська солідарність — в коаліції чи в опозиції, вона буде робити все від неї залежне, щоб підтримувати європейський рух і жорстко зупиняти спроби розвороту країни в бік реваншу», — наголосив нардеп. – Головне, потрібно продовжити впровадження цих реформ, адже ми мали лише 5 років. За такий час жодна з країн, яка на сьогодні є членом ЄС, реформи не робила».

На думку Володимира Ар’єва, якщо суспільство, і влада повернуть назад – України не буде. Партія «Європейська Солідарність» виступає за те, щоб іти далі. Лише в позитивному порядку денному рухати Україну в бік ЄС, тому що це повернення додому. Історично Україна була в Європі ще на початку минулого тисячоліття, і нам нарешті треба повернутися додому. Зараз є шанс, і його не можна змарнувати, тому Володимир Ар’єв закликав подолян підтримати «Європейську Солідарність» на виборах 21 липня.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

  1. Чисто риторичне запитання: воно, як гей, активне чи пасивне?

  2. Де він бачить Україну, як державу? Її немає. Є лише збережена в памяті старожилів уявна територія УРСР, про яку співали: “Живи, Україно, прекрасна і сильна”

  3. це ж його грабанули в Києві на жд, а він доїхав щоб про досвід розказати

  4. Это случайно не у него недавно украли кошелек аферисты?

  5. “Володимир Ар’єв відвідав Хмельниччину, поспілкувавшись з мешканцями Славути, Шепетівки та Полонного …” І його там не від3,14здили? Добре, що хоча б, коли він повернувся до Києва, його там на залізничному вокзалі “достойно” зустріли цигани-“арійці”

  6. «Неважливо де буде партія «Європейська солідарність — в коаліції чи в опозиції, вона підтримуватиме європейський рух». Згідний, неважливо… Адже вона усерівно буде “в жопі”.

  7. Помогут зоны обновить когда их всех пересадят. Из совковых зон – даёшь шоколадно европейские!

  8. Є підстава стверджувати, що львівці знову, єдині в Україні, молячись на Бендеру, майже стовідсотково проголосують за не українську партію свого нового вождя ПОПа.

  9. Перезвоните мне пожалуйста по номеру. 8 (499) 322-46-85 Виктор.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.