У Кам’янці-Подільському археологи натрапили на фортифікаційні конструкції часів Трипільської доби

Під час археологічного нагляду за протиаварійними роботами на мурі Північного дворику Кам’янецького замку було відкрито унікальні історичні нашарування.

Як повідомляє Кам’янець-Подільська архітектурно-археологічна експедиція у Facebook, розріз висотою 7 та шириною понад 10 м дав можливість простежити етапи освоєння цієї території та виявити найдавніші фортифікаційні конструкції, що стояли на місці замку.

В розрізі чітко читаються залишки укріплення чорноліської культури IX-VIII ст. до н.е.: вал, фрагмент рову , стовпова яма під частокіл. Під валом залягає потужний шар трипільської культури IV тисячоліття до н.е.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Як завжди в НГП невігласи і бовдури: Плутають (наприклад в назві) т.н. “Трипільську культуру” IV тисячоліття до н.е. (тобто приблизно 6 тис.р. назад) і т.н. “чорноліську культуру” IX-VIII ст. до н.е. (приблизно 3 тис.р. назад) Звідти і невідповідність назви посту до його тексту на 3 тисячі років (!?!).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.