Вулицями Хмельницького пройшовся марш Героїв Вулицями Хмельницького пройшовся марш Героїв

Сьогодні вулицями Хмельницького пройшовся марш Героїв. Серед учасників – курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, військовослужбовці військових… Далі »

Мешканці Дунаєвецької ОТГ можуть проголосувати за бюджет через термінали самообслуговування ПриватБанку Мешканці Дунаєвецької ОТГ можуть проголосувати за бюджет через термінали самообслуговування ПриватБанку

До 31 травня 2019 року мешканці Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади можуть проголосувати за проекти до Громадського бюджету. За інформацією… Далі »

У Гройсмана дадуть менше мільйонів на хмельницький Палац спорту, ніж обіцялося У Гройсмана дадуть менше мільйонів на хмельницький Палац спорту, ніж обіцялося

Згідно з рішенням Міжвідомчої комісії з відбору кращих конкурсних проектів, Хмельницький отримає 27 млн грн у 2019 році на будівництво Палацу… Далі »

У Нетішині керівнику КП дали 2 роки тюрми за розтрату 23 тис. грн У Нетішині керівнику КП дали 2 роки тюрми за розтрату 23 тис. грн

Керівника одного з комунальних підприємств Нетішина  визнано винним у вчиненні корупційного правопорушення і засуджено до 2 років позбавлення волі. Як повідомляє… Далі »

Помер колишній заступник голови облради Помер колишній заступник голови облради

21 травня після довготривалої хвороби пішов із життя колишній заступник голови Хмельницької обласної ради Валентин Грищук. Про трагічну подію повідомила… Далі »

В ОДА продемонстрували, як будуються з “нуля” сільські амбулаторії В ОДА продемонстрували, як будуються з “нуля” сільські амбулаторії

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий ознайомився з будівництвом 3 із 27 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, що будуються в області: у… Далі »

На Хмельниччині презентували проект “Поліцейський офіцер громади” На Хмельниччині презентували проект “Поліцейський офіцер громади”

Заступник начальника Головного управління Національної поліції Хмельницької області Валентин Білянський презентував головам об‘єднаних територіальних громад Хмельниччини інноваційний проект Нацполіції під… Далі »