В ОДА продемонстрували, як будуються з “нуля” сільські амбулаторії

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий ознайомився з будівництвом 3 із 27 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, що будуються в області: у с.Лісові Гринівці (Хмельницький район), с.Святець (Теофіпольський район) та с. Квітневе (Білогірський район).

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Наразі активні роботи ведуться по всіх об’єктах. У більшості з них будівництво перебуває на завершальній стадії, а в Квітневому вже проводиться упорядкування території та оздоблювальні роботи всередині.

Амбулаторії будуть забезпечені сучасним медичним обладнанням, вже розпочато тендерні процедури із його закупівлі відповідно до табелю оснащення. Також для сімейних лікарів уже закуплено службові автомобілі, що дозволять їм виїжджати у віддалені населені пункти. Окрім того, в кожній з амбулаторій передбачене окреме житло для сімейного лікаря.

Одна із обов’язкових умов для роботи амбулаторій – наявність якісного інтернет зв’язку, адже передбачається впровадження телемедицини в цих закладах. Завдяки спеціальному обладнанню сімейний лікар, не виходячи з амбулаторії, зможе направити черговому лікарю-спеціалісту у визначеному лікувальному закладі усі необхідні дані про пацієнта, результати аналізів, дані інструментальних досліджень, такі, як наприклад, кардіограма, для отримання фахової консультації.

При цьому пацієнту не потрібно буде витрачати час на подорож до лікарні. Також це дозволить забезпечити раннє виявлення станів, що можуть загрожувати здоров’ю чи життю хворого.

Більше на цю тему читайте статтю НГП “Амбулаторії від Президента. Хто освоює “гроші Януковича” на Хмельниччині

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Дуже добра справа.

  2. Он , что ещё не на кассе в Эпицентре?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.