Центром Хмельницького пробігло понад 1 тис. учасників CityRun-2019 Центром Хмельницького пробігло понад 1 тис. учасників CityRun-2019

Сьогодні центром Хмельницького пробігло понад 1 тис. учасників CityRun-2019 У рамках заходу організатори провели забіги на 10 та 3 км. Також… Далі »

На Хмельниччині два суди не змогли взятися за справу екс-голови РДА, обвинуваченого у хабарництві На Хмельниччині два суди не змогли взятися за справу екс-голови РДА, обвинуваченого у хабарництві

Шепетівському міськрайонному суду не вдалося перейти до розгляду обвинувального акту щодо колишнього голови Полонської райдержадміністрації Віктора Солодкого, якому інкримінують порушення… Далі »

У Шепетівці самотужки відремонтували тротуар, комунальники не в захваті У Шепетівці самотужки відремонтували тротуар, комунальники не в захваті

На уз­біччі од­ні­єї із цен­траль­них ву­лиць Шепетівки – Ге­ро­їв Не­бес­ної Сот­ні, 17 трав­ня з’яви­ла­ся час­ти­на «від­ре­мон­то­ва­но­го» тро­ту­ару. Од­нак, ко­му­наль­ни­ки за­пев­ня­ють,… Далі »

У Хмельницькому відкрили інноваційний термінал компанії «Нова Пошта» У Хмельницькому відкрили інноваційний термінал компанії «Нова Пошта»

Вчора відбулося офіційне відкриття Хмельницького інноваційного терміналу компанії «Нова Пошта» – ключового об’єкту інфраструктури вантажоперевезень компанії в Західній Україні, повідомляє… Далі »