Центром Хмельницького пробігло понад 1 тис. учасників CityRun-2019

Сьогодні центром Хмельницького пробігло понад 1 тис. учасників CityRun-2019

У рамках заходу організатори провели забіги на 10 та 3 км. Також на дистанції 200 метрів відбулися дитячі забіги, забіги серед матусь з візочками і серед жінок на підборах.

“Напевно, найособливіший забіг – це 10 км “ветеранської десятки”. Майже 80 учасників російсько-української війни, 3 вояки з США – це було вражаюче! Сила духу і волі бійців – приклад для всіх! Вперше в місті організували і напівмарафон з призовим фондом 60 тисяч гривень”, – написав у “Фейсбуці” міський голова Олександр Симчишин.

Усі фото FB Олександра Симчишина.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. А почему картавый с депутанами не бежал?

 2. Є стадіон там бігайте. Тисячі машин стояли в заторі. Місцеві хто читав новини на обїзні поїхали, не місцеві забили всі дороги біля центру. Херова організація!

 3. Та ви що? Який транспорт, які затори, про які незручності ви говорите, САМ Меєр трусив задертою бородою і позував для Фейсбуку та карманних лизунів. Йому до фені ваші незручності. Спорт, фести та все інше на шляху до Верховної ради.

 4. Представляю сколько матов в свой адрес слышали эти бегуны от водителей.

 5. Знову виконкомівські ганяли

 6. Для таких заходів є парки, стадіони, а не центральні вулиці міста. Організатори пробігу проявили свою дурість.

 7. Цікаво хто проводив цей цирк?

 8. У всьому цивілізованому світі проводяться масові забіги. Пропагується таким чином здоровий спосіб життя. Організовуються інші супутні спортивні та фізкультурні масові заходи.
  Все це для людей. Для молоді-відірвати від алкоголю, наркотиків.і.т.д .
  Не розумію попередніх дописувачів. Вибачте образили.

 9. Вам придуркам не угодишь сторожук ты дебил импотентный алигофреновый маньяк рожа тупорылая зажравшаяся маланская иди трохи побегай пробздись и не воняй мешок ты з гавном смерчим

 10. сраколизам картавого всюду Сторожук ввижається.
  Він їм в кошмарних снах видиться.
  Пока волину водять і піараться то тішаться собою. А коли оказується, що не всім хочеться в трусах стервом по дощу трусити, то лають мов навіжені.

 11. Ну бігли та й бігли. Навіщо лаятись.

 12. Я понимаю что картавый пиарится на всём… но народ, 1000 людей приняли участие, разве это не показатель?!! И не такой у нас большой город чтоб объехать маршрут пробега. Не собачтесь, если из всего мероприятия исключить Сашка, то всё даже очень хорошо!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.