На Хмельниччині шахрай з СІЗО торгував неіснуючим пальним На Хмельниччині шахрай з СІЗО торгував неіснуючим пальним

У Хмельницькій області шахрай, організувавши злочинну групу, торгував з СІЗО неіснуючим пальним. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області. Правоохоронці встановили,… Далі »

На Хмельниччині планують витратити 6,6 млн грн на обладнання та меблі для сільських амбулаторій (Перелік) На Хмельниччині планують витратити 6,6 млн грн на обладнання та меблі для сільських амбулаторій (Перелік)

Державне підприємство «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» 3 травня оголосило тендер на закупівлю медичного обладнання та медичних меблів для укомплектування… Далі »

Церковний “путч”: Хмельницька єпархія ПЦУ підтримала Епіфанія Церковний “путч”: Хмельницька єпархія ПЦУ підтримала Епіфанія

Хмельницька єпархія ПЦУ оприлюднила заяву, у якій висловлює свою підтримку Предстоятелю ПЦУ Епіфанію (Думенку) та виступає за єдність Української Церкви…. Далі »

На дорогах Хмельниччини збільшиться кількість радарів TruCam На дорогах Хмельниччини збільшиться кількість радарів TruCam

З 13 травня збільшиться кількість радари TruCam, які фіксують швидкість автомобілів на дорогах. Про це заявив заступник начальника департаменту патрульної… Далі »