У Хмельницькому відкрили інноваційний термінал компанії «Нова Пошта»

Вчора відбулося офіційне відкриття Хмельницького інноваційного терміналу компанії «Нова Пошта» – ключового об’єкту інфраструктури вантажоперевезень компанії в Західній Україні, повідомляє Хмельницька облрада.

Розпочалося  будівництво інноваційного терміналу більше року тому. 23 квітня 2018 року був закладений перший камінь у фундаменті логістичного центру. А вже в березні 2019-го був виконаний перший тестовий запуск.

Особливість інноваційних терміналів «Нова Пошта» в Хмельницькому і Києві в тому, що вони оснащені найкращим обладнанням від голландської компанії Vanderlande потужністю 8,5 тис. посилок на годину. Крім цього, ХІТ оснащений конвеєрами і автоматичним сортувальним обладнанням виробництва української компанії «СМС».

На Хмельницькому терміналі посилки з сортувальної стрічки будуть завантажуватись безпосередньо в автомобілі за допомогою спеціальних конвеєрів. Це зробить сортування ще більш надійним.

Загальна потужність Хмельницького терміналу становить 18 тис. відправлень за годину. У Хмельницькому будуть сортуватись і відвантажуватись посилки для 71 населеного пункту по всій Україні. Це міжрегіональні напрямки (Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Луцьк, Тернопіль, Чернівці), міські і в межах усього регіону (Старокостянтинів, Кам’янець-Подільський, Шепетівка, Красилів, Дунаївці, Деражня і всі відділення в м. Хмельницький).

«Нова Пошта» планує відкрити ще 6 терміналів в найближчі 5 років в різних містах країни.

Офіційно відкритий Хмельницький інноваційний термінал є одним з ключових сортувальних центрів серед аналогічних об’єктів в Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі та двох у Києві (Київ-Схід і Київ-Захід).

Через ці термінали вже проходять відправлення вагою до 50 кг. В інших регіонах працюватимуть посилочно-вантажні термінали, які будуть обробляти всі посилки».

На Хмельницькому терміналі встановлені сонячні панелі, запроваджено LED-освітлення і повітряна система опалення приміщення з використанням пелет.

Директор «Нова Пошта» Олександр Бульба підкреслив, що мета компанії, щоб термінали «Нова Пошта» були не тільки інноваційними, але і енергоефективними, аби кожен клієнт міг вибрати перевізника, який працює над зменшенням шкідливих викидів в атмосферу, і таким чином особисто піклуватися про навколишнє середовище.

Генеральним підрядником зі спорудження об’єкта виступила хмельницька компанія ТОВ «Будівельний Альянс Груп», яка працює на будівельному ринку з 2002 року. Термінал побудований з використанням кредитних коштів ЄБРР в сумі 9,5 млн євро.

«Нова Пошта» у Хмельницькому у 2018 році – це 76 відділень, 4,3 млн. відправлень за 2018 рік, 820 співробітників.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. А ті потвори з укрпошти зробили собі захмарні зарплати і создають відімость роботи. Листоноші на лісапетах за мін зп іпашать по 10 км. Як страшно, часнік може а держслужба ні.

 2. Всі піараться то сем то облрада. Що ви зробили що доложили до нп, похваліться укрпоштою.

 3. Загородньому орден за це потрібно видати. Заслужив.

 4. Укрпошта відстала.

 5. А картавый везде фотки выкладывает с открытия как будто имеет к этому хоть какое то отношение. Удивительно, что шоколадный в последний день не примчался ленточку резать.

 6. Вихваляються що землю нові пошті дали безплатно.

  • Так і безплатно…
   Для сволотівської влади все має ціну.
   Не за фото вони дали землю. У них так не проходить. Куш зірвали аинам дурним фото показали.

  • Земля районная! Картавий только свое еба..ло дал.

 7. Та Ново пошта конкретно охрєнєла. Ціна на перевозки задерли, що невигідно через неі щось замовляти. Ще Новий термінал плюс 50 відсотків до цін.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.