Вулицями Хмельницького пройшовся марш Героїв

Сьогодні вулицями Хмельницького пройшовся марш Героїв.

Серед учасників – курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, військовослужбовці військових частин міста й учасники АТО. Колона військових крокувала центральними вулицями міста (Гагаріна, Кам’янецька, Подільська, Проскурівська).

У рамках заходу відбулося покладання квітів до Меморіальної дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО на майдані Незалежності.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять новітніх Героїв Хмельниччини.

Усі фото Віталія Тараненка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. Не героев, а участников гражданской войны на Украине.

 2. Слава нашим героям-защитникам! Спасибо вам! Вы настоящие! Мы вас поддерживаем и всегда будем поддерживать! Спасибо!!!!

 3. Смерть ворогам! Смерть Путіну!

 4. Щось дуже мало пересічних громадян було на марші, за винятком тих кого примусово загнали. Ой не хоче суспільство визнавати теперішніх героїв чомусь.

 5. Яка громадянська війна? Хто таке пише справжня гнида. Суспільство – не підтримує – це хто не підтримує? В Україні війна із Росією – це визнає весь цивілізований світ. Але ж є паскуди і в самій Україні, що пишуть хрінь таку. СЛАВА УКРАЇНІ!

  • ГЕРОЯМ СЛАВА!

  • Потрібно чітко усвідомлювати, що в Україні є реальні вороги нашої держави, т.зв. “п’ята колона” плюс найняті кацапами людці для роботи в мережах. Пиз ди ти потрібно і тих, і тих. Сильно. На вулиці вони не вийдуть, прізвищ своїх не назвуть – бояться. Але паскудити в мережах будуть весь час.

 6. Героям Сала

 7. Це коментар з психлікарні, бо там всі всіх душать… і котів також.

 8. А я думав, що когось в центрі знов ховають. 🙁

 9. Останні потуги старої майдаунної госдеповської влади, прийдуть скоро нові піндоси на чолі з коломойським і жити стане ще веселіше

 10. Щось не бачу Бурлика!

 11. Воїни! Захисники наші! Нарешті в Україні з’явились справжні чоловіки! Не ховають облич, імен, не пліткують, не обливають брудом інших! Захищають свою землю і свій народ! Мужні, сміливі і прекрасні чоловіки України!и вдячні, що ви є!

  • Холопу… пройтися натовпом по місту і покричати і напитися потім- це захищати ??

 12. Я иногда буду читать новости на этом сайте и оставлять комментарии. Вы не против?

  • Мы вас будем посылать. Против вы или не против не спрашиваем. К тому же для информации – все кто играл роли вурдалак в “Мастере и Маргарите” плохо кончили. У вас не лучший выбор.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.